‪Google+‬‏ کاهش چشمگیر آمار سرقت خرد در زنجان پس از جمع آوری معتادان متجاهر
امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۸
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان خبر داد

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از کاهش چشمگیر آمار سرقت خرد در زنجان پس از جمع آوری معتادان متجاهر خبر داد، گفت: با جمع‌آوری معتادان متجاهر شاهد کاهش چشمگیر جرایم در سطح استان زنجان می‌شویم.

کد خبر: ۴۷۰۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۰

سرهنگ مختار شيرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار مهرزنجان، با اشاره به جمع‌آوری معتادان متجاهر، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنيت اجتماعي مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر با همكاری ماموران انتظامی طرح شناسايی محل پاتوق معتادان و توزيع كنندگان مواد مخدر در شهرستان زنجان به اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه به منظور سالم سازی و پاكسازی مناطق آلوده و جلب رضايت عمومی مردم اين طرح و طرح های مشابه همچنان تداوم خواهد يافت و از  مردم نيز درخواست داريم  پليس را در اجرای موفقيت آميز اين طرح ها ياری كنند، افزود: معتادان متجاهر از سطح شهر جمع‌ آوری شده و به منظور درمان به مرکز ترک اعتیاد فرستاده می شوند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با بیان اینکه جمع‌آوری معتادان متجاهر از سطح شهر در راستای زیباسازی سطح شهر، رونق و توسعه گردشگری و جذب مسافر و کاهش سرقت در استان انجام می‌شود، بیان کرد: طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر ادامه دارد.

سرهنگ شيرمحمدی با بیان اینکه با جمع‌آوری معتادان متجاهر شاهد کاهش چشمگیر جرایم در سطح استان زنجان می‌شویم، اظهار داشت: با اجرای این طرح در استان کاهش سرقت مشهود است.

وی با بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از همه ظرفیت ‌ها برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان خیابانی استفاده می‌کند، تصریح کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و درخواست‌ های مردمی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر طرح شناسایی محل پاتوق معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر را در شهرستان زنجان اجرا می‌کنند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای مقابله با امر مواد مخدر اقدامات متعددی را انجام می‌دهد، اظهار داشت: به‌ منظور سالم ‌سازی و پاک‌ سازی مناطق آلوده و جلب رضایت عمومی مردم اجرای این طرح و طرح ‌های مشابه همچنان در زنجان تداوم دارد.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: معتادان متجاهر 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: