‪Google+‬‏ هدف و تاکتیک پشت پرده فتنه گران در فتنه 88 براندازی نظام بود
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۴

فتنه گران یک بار دیگر در طول پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ثابت کردند که قصدشان نه تنها احقاق حق دروغین در انتخابات 88 ریاست جمهوری نبود، بلکه نیت شان براندازی اسلام و نظام اسلامی در ایران بوده است.

کد خبر: ۴۷۱۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۱

به گزارش مهرزنجان، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در تاریخ انقلاب اسلامی پس از فرمان حضرت امام (ره) به یک روز بین المللی برای جهان اسلام تبدیل گردید و وحشت آن در دل صهیونیسم و حامیان غربی آن تا ابد باقی خواهد ماند. اما متاسفانه گروهی خشک مغز در سال 88 در پی فراخوان سران فتنه باعث خوشحال صهیونیست ها و جریح دار شدن قلب جهان اسلام شدند.

در سال 88 عده ای با تحریک سران فتنه و تشویق رسانه های خارج از کشور و بر خلاف دستورات اسلامی که اگر کسی صدای مسلمانی را بشنود و به کمک وی نرود مسلمان نیست نه تنها به کمک فلسطینیان زجر کشیده نرفتند بلکه با شعار نه غزه نه لبنان باعث شادی صهیونیست های کودک کش نیز شدند.

عده ای فرصت طلب منافق که در ملاء عام تظاهر به روزه خواری کردند با شعار حمایت از صهیونیست ها قلب مسلمانان جهان و ایران را جریحه دار کردند و در روز حمایت از قبله اول مسلمین جهان قدس شریف به حمایت از آمال خویش اسراییل و غرب پرداختند.

باید از این مدعیان وطن پرستی که آرمان امام در روز قدس را زیر پا نهادند پرسید آیا مردم غزه و لبنان مظلوم و ستمدیده نبودند که شعار " نه غزه، نه لبنان " را سردادید؟

فتنه گران یک بار دیگر ثابت کردند که قصدشان نه تنها احقاق حق دروغین در انتخابات نبود بلکه نیت شان براندازی اسلام و نظام اسلامی در ایران بود.

این عده ی کم که در مقابل خیل عظیم مردم حرفی برای گفتن نداشتد در انتهای نماز نیز در خیابان های افراد به ایجاد اغتشاش پرداختند تا روی برنداز خود را به همه نشان بدهند.

اینکه مقام معظم رهبری فرمودند چرا فتنه گران از مردم به خاطر وقایع سال 88 عذرخواهی نمی کنند حقیقتی است که باید آنان به خاطر ارتکاب آن نه تنها عذرخواهی نمایند که باید محاکم نیز بشوند.

فتنه گران در ادامه فرصت طلبي هاي خود، نماز جمعه روز قدس را نشانه رفته و به آن به عنوان فرصتي براي ايجاد آشوب و كشاندن هواداران و اغتشاشگران به خيابان ها مي نگريستند. با اين نگاه از چندين روز مانده به آخرين جمعه ماه رمضان تبليغات رسانه اي اين جريان براي اغواء هواداران آغاز گرديد و اعلام داشتند كه در راهپيمايي سراسري روز قدس با همه توان شركت خواهند كرد تا جمعيت ميليوني خود را به رخ جبهه تقلب و استبداد بكشانند.

جريان فتنه گر با تحريفي آشكار تلاش نمود تا جمعه را روز ايران و نه روز قدس  بنامد، و مساله قدس را موضوعي انحرافي مطرح كند. سايت ها و وبلاگ هاي مخالفين و معاندين انقلاب اسلامي مدت هاي مديدي براي تحت الشعاع قرار دادن ماهيت اصلي روز قدس كه روز مقابله جهان اسلام با استكبار جهاني و رژيم غاصب صهيونيستي است، تلاش كردند.

طراحي متعدد پوسترهاي انحرافي براي روز قدس و قرار دادن آن در صفحات مجازي اينترنت جهت بهره برداري همگاني، از جمله اين اقدامات بود. احزاب و گروه هاي سياسي حامي فتنه گران نيز وارد صحنه شده و با صدور بيانيه هايي از مردم خواستند تا در راهپيمايي روز قدس شركت نمايند. آنچه در بيانيه اين گروه هاي سياسي به چشم می‌آمد، تلاش براي سوء استفاده از اين تجمعات مردمي به نفع منافع سياسي و خواسته هاي نامشروع و غير قانوني فتنه بود.

براي مقابله با اين حركت فتنه گران، هوشياري و آگاهي ملت حزب الله و هميشه در صحنه بيش از پيش ضرورت يافت، لذا روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با صدور بيانيه اي خطاب به ملت سر بلند ايران اسلامي، نسبت به اقدام انحرافي فتنه گران در روز قدس هشدار داد.

در اين اطلاعيه آمده است، دشمنان انقلاب و نظام و شكست خوردگان عرصه انتخابات اخير در تلاش هستند براي انتقام از مردمي كه با خلق حماسه 22 خرداد و حضور بي نظير 85 درصدي خود، فصل نويني در روند پيشرفت و تعالي كشور گشوده اند، با حركات خاص و شعارهاي انحرافي و استفاده از نمادهاي فريبنده رنگين و عمل كردن به نسخه رسانه‌های بيگانه و صهيونيستي در صفوف متحد مردم اخلال ايجاد كرده و شعار هاي واحد و كوبنده ملت عليه اشغالگران سرزمين فلسطين را به شعارهاي انحرافي و مورد رضايت آمريكايي ها و صهيونيست ها مبدل سازند.

اين اطلاعيه در ادامه با اشاره به آگاهي و بصيرت ايرانيان و آمادگي فرزندان دلير و رشيد مردم در دستگاه ها و نهادهاي امنيتي و انتظامي، به ويژه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و بسيج براي رويارويي قاطع با هرگونه حركت انحرافي، ضد انقلابي و ضد مردمي تصريح كرده است، به اشخاص و جریان‌هایی كه در صدد ريختن آب به آسياب دشمن صهيونيستي هستند هشدار مي دهيم چنانچه قصد هر گونه اخلال و بي نظمي در راهپيمايي با شكوه روز قدس را داشته باشند با برخورد قاطع فرزندان شجاع و غيور ملت مواجه خواهند شد.

از دقايق اوليه صبح روز جمعه 27 شهريور ماه 1388 مصادف با آخرين جمعه ماه مبارك، روز قدس ملت هميشه در صحنه ايران بار ديگر به خيابان ها آمدند تا در بيعتي دوباره با آرمان هاي حضرت امام خميني (ره) و ملت مظلوم فلسطين، روز قدس 88 را تبديل به حماسه اي تاريخي نمايند. فضاي فتنه آلود ايجاد شده توسط فتنه گران، ملت انقلابي را بيش از پيش مصمم ساخت تا با اراده و عزمي جزم تر نسبت به گذشته در صحنه حضور يابند. اين احساس مسئوليت موجب گرديد كه شاهد يكي از بي نظير ترين حضور ملت در روز قدس باشيم.

در اين ميان آنچه بيش از هر چيز به چشم مي خورد صفوف متحد و يك رنگ ملت بود كه هيچ نشاني از فتنه گران در ميان آن‌ها مشاهده نمی‌شد. فتنه گران كه از هواداران خود خواسته بودند با رنگ نمادين در اين روز حاضر شوند چنان به حاشيه رفته بودند كه حتي در تهران نيز به چشم نيامدند.

رسانه‌های وابسته به فتنه گران كه از حضور ميليوني ملت بهت زده شده و از قلت حضور سبز پوشان به خشم آمده بودند، بعد از پايان راهپيمايي ميليوني ملت در سراسر كشور بار ديگر به صحنه آمده و با دروغ پراكني تلاش كردند تا حضور ملت را به نفع خود مصادره كنند و با بزرگ نمايي جمع قليل و حاشيه اي روز قدس را به عنوان محور تجمعات مردمي ملت ايران معرفي نمايد، اما همه ناظران در صحنه به عينه ديدند كه جز در چند شهر آن هم جمع هاي قليل و كم تعداد در حاشيه حضور ميليوني ملت حضوری نداشتند.

 در باره راهپيمايي روز قدس و رسوايي فتنه گران، توجه به چند نكته جالب توجه است:

روز قدس سال 88، همچون همه راهپيمايي هاي سراسری در طول 3 دهه از عمر پر بركت نظام اسلامي، به صحنه رفراندم و حمايت همه جانبه ملت از انقلاب اسلامي و آرمان هاي امام و رهبري مبدل گرديد. روز قدس سال 88، ملت هميشه در صحنه با احساس تكليف بيشتر نسبت به سال هاي گذشته با حضور حداكثري خود همه ادعاي دشمنان انقلاب اسلامي كه مدعي بودند نظام اسلامي هواداران خود را از داده است را باطل نمود. حضور میلیونی ملت، در روز قدس 88، تأکیدي بر حماسه 40 ميليوني ملت در روز 22 خرداد 88 بود.

آخرين جمعه ماه رمضان 88 (روز قدس)، اولين فرصت بعد از انتخابات 22 خرداد بود كه به طور همزمان در سراسر كشور شاهد حضور همه جانبه ملت در راهپيمايي بوديم. فتنه گران كه در حوادث بعد از انتخابات توانسته بودند با ايجاد بلوا پايتخت را براي مدتی به آشوب بكشانند، مدعي بودند كه در سراسر كشور نيز از حمايت حداكثري برخوردارند، اما هيچگاه فرصت براي سنجش اين ادعا فراهم نشده بود. روز قدس فرصتي بود تا اين جريان مدعي، هواداران خود را به صحنه آورد و با همين هدف تبليغات زود هنگام و فراخوان هواداران براي صحنه آمدن در روز قدس به طور گسترده اي آغاز شده بود. اما آنچه در روز جمعه تمامي ملت شريف ايران شاهد آن بودند، رسوايي اين جريان نفاق و دروغ، بود. همه حاضرين در صحنه در شهرهاي مختلف ايران زمين ديدند كه جمعيت به هم پيوسته ملت ايران كه بر شعارهاي حضرت امام (ره) مبني بر نابودي اشغالگران قدس تأکید داشتند، مجالي براي حضور اندك فتنه گر با شعارهاي انحرافي خود نداده و آنچه در برابر چشمان حاضرين ثبت گرديد، صفوف يكپارچه ملت انقلابي بود.

در حوادث تلخ بعد از انتخابات 22 خرداد كه عوامل و سران فتنه آن را طراحي نموده بودند، همه ملت شاهد بود كه چطور اجتماعاتي محدود ولي آشوبگر، خيابان هاي تهران را به صحنه ناآرامي و اغتشاش مبدل ساخت. به طور طبيعي در برابر اغتشاشگران، اين نهادهاي انتظامي و امنيتي هستند كه صف آرايي نموده و در جهت ايجاد امنيت و آرامش به وظايف قانوني خود عمل مي نمايند. اين صحنه مواجه اغتشاشگران و نيروهاي انتظامي، همواره به صحنه مظلوم نمايي جريان نفاق مبدل گرديده و رسانه‌های دروغ پراكن اين جريان، مدعي برخورد نظاميان با مردم و هواداران اين جريان بودند.

روز قدس اولين فرصت براي مقابله همه جانبه ملت در سراسر كشور با اين جريان نفاق بود. صحنه اي كه در يك سوي آن اغتشاشگران و منافقين قرار داشته و در ديگر سوي، صفوف به همه پيوسته ملت. صحنه اي كه خط نفاق هيچگاه جرأت حضور در آن را نيافت و با حضور همه جانبه ملت به محاق رفت.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: فتنه 88 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: