‪Google+‬‏ مسئولین در مورد فتنه روشن صحبت کنند
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۸
عضو شورای شهر زنجان:

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه آمریکا و انگلیس کارگردانان اصلی فتنه بودند، گفت: مغزهای فرسوده که طرفدار نظام استکبار هستند روزی از نظام باید پاک سازی شوند.

کد خبر: ۴۷۱۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۶

عباس راشاد در گفت و گو با مهرزنجان ،افزود: 9 دی مربوط به تاریخ 1388 نیست بلکه از ابتدای انقلاب حضرت امام(ره) موضوع افرادی که به غرب اعتماد داشته و غرب را مدینه فاضله خود می دانستند، تذکر می دادند که مواظب اینها باشد.

وی با بیان اینکه اینگونه مغزهای فرسوده که طرفدار نظام استکبار هستند روزی از نظام باید پاک سازی شوند، تصریح کرد:اصل قضیه فتنه مسئولینی بودند که یا فساد فکری و یا فساد مالی یا ترکیب این دو را داشتند که که دل به آمریکا بسته و فکر می کنند در راستای اهداف آمریکا قدم بردارند می توانند افکار خود را عملیاتی کنند.

عضو کمیسیون فرهنگي و اجتماعي شورای شهر زنجان با بیان اینکه آمریکا و انگلیس کارگردانان اصلی فتنه بودند، تاکید کرد: افرادفتنه گر به تقابل با نظام برخواستند.

راشاد با بیان اینکه قطعنامه 1929 با نظر اصحاب فتنه علیه نظام اسلامی طراحی شد، تاکید کرد: خیلی عجیب است که آنهایی که باعث شدند این تحریم ها علیه ایران اعمال شود خود خود مدعی هستند می توانند تحریم ها را بردارند.

وی با بیان اینکه انقلاب و مردم به بلوغ فکری رسیده اند، تاکید کرد: مردم در 9 دی نشان دادند که دشمن را خوب می شناسند و فتنه گران با اقداماتی که انجام دادند نشان دادند در قالب الفاظ زیبا با دین و خدا مخالفت می کنند.

عضو کمیسیون فرهنگي و اجتماعي شورای شهر زنجان با تاکید بر اینکه سخرانان به صراحت فتنه گران را معرفی کنند نه اینکه به صورت کلی بگوییم مردم خیلی خوب عمل کردند، افزود: آنهایی که در کف خیابان، نیروها را ساماندهی می کردند از کره ماه نیامده بودند بلکه در پایتخت و شهر های مختلف و با مسئولیت های مختلف حضور دارند .

وی تصریح کرد: مسئولین مکلفند در مورد فتنه روشن صحبت کنند و دو پهلو صحبت نکنند که دو پهلو صحبت کردن حلاّل مشکل نخواهد بود.

وی با بیان اینکه در راس فتنه گران فرماندهی فتنه به عهده هاشمی و خانواده هاشمی بود تاکید کرد: اصحاب فتنه اسم و فامیل دارند و باید به مردم معرفی شوند.

وی با تاکید بر اینکه فتنه ها باعث رسوایی منافقین و پالایش انقلاب می شود، گفت: انشالله همان طور که خرمشهر هایی زیادی پیش رو داریم چه بسا فتنه ای زیادی هم پیشرو داشته باشیم و یقینا نظام اسلامی با موفقیت این گردنه ها را عبور خواهد کرد.

انتهای پیام/ا

مطالب مرتبط:
برچسب ها: فتنه فتنه 88 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: