‪Google+‬‏ مسئولین از تولید و تولید کننده حمایت کنند
امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
یکی از تولیدکنندگان واحد های تولیدی شهرک صنعتی خرمدره:

یک تولید کننده خرمدره ای گفت: ما نمی توانیم با دریافت وام های با سود بالا با شرکت های خارجی رقابت کنیم از لحاظ اقتصادی حقوق کارگر ، هزینه های تولید را در نظر بگیرم برای ما به صرفه نیست .

کد خبر: ۴۷۳۵
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰

به گزارش مهرزنجان یکی از تولیدکنندگان واحد های تولیدی شهرک صنعتی خرمدره در گفت و گو با نبض سحر  گفت: ما از وامهای مربوط به واحد های تولیدی  دریافت نکردیم،  زیرا این وام هایی که برای  برای شهرک های صنعتی می خواستند  بدهند  سود وام ها  بالای ۱۸۸ درصد بوده که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست .

بیگلر گفت: ما نمی توانیم با دریافت وام های با سود بالا با شرکت های خارجی رقابت کنیم  و  از لحاظ اقتصادی حقوق کارگر ، هزینه های تولید را در نظر بگیرم برای ما به صرفه نیست  .

وی در خصوص مشکلات سند واحد های  شهرک صنعتی گفت: یک سری از مشکلات ما سند شرکت های شهرک های صنعتی در خرمدره است که این سند به صورت یک پارچه است و وام هایی که توسط شرکت های دیگر گرفته شده این سند در رهن بانک های دیگر می باشدو به ما در حال حاضر این سند بایستی به صورت  تکی ارائه بشود که  ارائه نشده و در حال حاضر هم نمیتوانیم بگوییم این شرکت برای ما هست یا نه و پاسخ قانع کننده ای هم به ما داده نشده  است.

این تولید کننده با اشاره به  اینکه اگر مسئولین از تولید حمایت کنند  ما میتوانیم با شرکت های دیگر رقابت کنیم گفت:   در حاضر در این کارگاه تراشکاری نزدیک ۲۰ نفر به صورت مستقیم و برای  ۲۰۰ نفر هم به صورت غیر مستقیم  استغال زایی کردیم.
این کارآفرین خرم در های گفت: من از مسئولین تقاضا می کنم  که از تولید و تولیدکننده حمایت کنند و یک سری مشکلات شرکت های صنعتی که در شهرک های صنعتی خرمدره وجود دارد به مشکلات آن ها  هم رسیدگی کنند.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها