‪Google+‬‏ برجام خسارت محض بود و ما در برجام شکست خوردیم
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۶
نماینده ولی فقیه در سپاه انصار المهدی(عج)زنجان:

نماینده ولی فقیه در سپاه انصار المهدی(عج)زنجان با اشاره به اینکه در برجام شرایطی بود که مذاکره کنندگان به آن عمل نکردند، گفت: در مذاکرات هسته ای، مذاکره کنندگان به جای نرمش قهرمانانه، فقط نرمش کردند.

کد خبر: ۴۸۱۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵

به گزارش مهرزنجان، حجت الاسلام و المسلمین علی متین با بیان اینکه مقایسه بین ایران قبل از انقلاب و بعد از انقلاب، موفقیت های به دست آمده را نشان می دهد، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت داد.

وی با بیان اینکه بعد از جنگ جهانی، دنیا دو قطبی شد و آمریکا در صدد این بود که در خامیانه نیز سلطه پیدا کند، گفت: ایران در آن زمان به عنوان ژاندار و محافظ منافع آمریکا در منطقه بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصار المهدی(عج)زنجان با اشاره به حقارت ها و ذلت پذیری های شاه در مقابل آمریکاییها گفت: در زمان شاه، هم مردم و هم شاه توسط آمریکاییها مورد ذلت قرار می گرفتند.

حجت الاسلام و المسلمین متین ضمن اشاره به اینکه آمریکا در صدد این بود که مردم را حقیر کرده و بعد از آن خواسته های خود را به مردم تحمیل کند، گفت: با به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی، مردم به عزت رسیده و به عزتی که در قرآن به آن اشاره شده و مختص به مومنین است رسیدند.

وی ضمن تاکید بر اینکه مردی به عظمت امام خمینی(ره) در عالم سیاست بعد از معصومین وجود نداشته است، گفت: امام نمی توانست تحقیر شدن ملت ایران و حتی تحقیر شدن شاه در مقابل آمریکاییها را ببیند و سکوت کند.

وی ضمن اشاره به بیانات رهبری در خصوص برجام گفت: برجام خسارت محض بود و ما در برجام شکست خوردیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصار المهدی(عج)زنجان با اشاره به اینکه در برجام شرایطی بود که مذاکره کنندگان به آن عمل نکردند، گفت: در مذاکرات هسته ای، مذاکره کنندگان به جای نرمش قهرمانانه، فقط نرمش کردند.

حجت الاسلام و المسلمین متین افزود: تیم مذاکره در مقابل دشمن نرمش قهرمانانه نشان نداده و فقط خندیدند.

 وی با اشاره به اینکه بر اساس فرمایشات قرآن، مومن باید عزیز باشد، گفت: نباید در مقابل دشمن اینگونه رفتار کرد و اجازه داد دشمن، مومن را خوار و ذلیل کند.

 نماینده ولی فقیه در سپاه انصار المهدی(عج)زنجان تصریح کرد:خداوند به مومنین این اجازه را نداده است که خود را ذلیل و حقیر کنند و انسان حق تحقیر کردن خود را ندارد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: