‪Google+‬‏ ممنوعیت دستگیری بعد از ساعت 8 شب
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: تا کنون پنج جلسه در رابطه با تدوین منشور حقوق شهروندی داشته ایم.

کد خبر: ۴۸۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۳۱

 به گزارش مهرزنجان،  آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا، اظهار داشت: تا کنون پنج جلسه در رابطه با تدوین منشور حقوق شهروندی داشته ایم.

وی افزود: اولین جلسه ما در کاخ سعدآباد و جلسه دوم و سوم در ریاست جمهوری و جلسه چهارم و پنجم هم در باشگاه ریاست جمهوری برگزار شد.

موسوی بجنوردی با بیان اینکه این جلسات هم چنان ادامه دارد گفت: با توجه به موقعیت‌های مختلف، خانم امین زاده برای حضور در این جلسات از ما دعوت می‌کند.

وی همچنین اظهار داشت: آقای کاتوزیان، مصطفی محقق داماد و چند نفر دیگر از حقوق دانان از جمله افرادی هستند که در جلسات تدوین منشور حقوق شهروندی حضور دارند.

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: از آن جایی که بنده تجربیات زیادی در شورای عالی قضایی دارم بیشتر مطالب این جلسات را بنده مطرح می‌کنم.

موسوی بجنوردی در مورد مسائلی که تا کنون در این جلسات مطرح شده اظهار داشت: یکی از این موارد این بوده که کسی حق ندارد از ساعت 8 شب به بعد کسی را دستگیر کند.

وی گفت: بعد از اینکه تدوین این موضوع به پایان رسید آقای روحانی آن را در هیئت دولت به تصویب می‌رساند و برای تایید نهایی به مجلس می‌رود.

این عضو مجمع روحانیون مبارز در پایان خاطرنشان کرد: البته هنوز معلوم نیست که تصویب منشور حقوق شهروندی به عهده این مجلس باشد یا مجلس بعد؛ چرا که ما در حال تدوین یک بحث جامع و کامل هستیم.

انتهای پیام/

نویسنده : مهر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: