‪Google+‬‏ میثم نصیری در مقابل حریف ترکیه‌ای خود به پیروزی رسید
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
در جام‌جهانی کشتی آزاد

در جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه سومین پیروزی ایران مقابل ترکیه توسط کشتی‌گیر زنجان رقم خورد.

کد خبر: ۴۸۴۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۷

به گزارش مهرزنجان، میثم نصیری کشتی‌گیر جوان زنجانی با حضور در این دوره از رقابت‌ها توانست در  مسابقه نخست خود مقابل صفا آکسو از تیم ترکیه پیروز شود.

این ورزشکار زنجانی در مقابل حریف خود که در وزن 65 کیلوگرم بوده با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد تا سومین پیروزی پیاپی ایران مقابل تیم پر قدرت ترکیه به دست آید.

بعد از دو پیروزی ایران در سومین رقابت صفا آکسوی و میثم نصیری رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

زمان اول هیچ یک از دو کشتی گیر نتوانستند به پای دیگری برسند و تنها یک امتیاز کم کاری توانست میثم نصیری را یک بر صفر پیش بیاندازد.

با آغاز زمان دوم آکسوی فورا یک خم میثم را گرفت و با به خاک بردن او توانست 2 امتیاز کسب کند.

مبارزه ثانیه‌هایی به همین روال گذشت اما نصیری نتوانست خود را از خاک رها کند تا داور سرپا دهد. کشتی گیر ایرانی با یورش به آکسوی او را از تشک خارج کرد تا امتیازات در عدد 2 برابر شود.

در آخرین دقیقه از مبارزه نصیری با یک زیرگیری نتیجه را 4 بر 2 کرد تا سومین پیروزی در راه باشد اما آکسوی زیر دو خم میثم را گرفت اما داور به او امتیازی نداد.

مربیان ترکیه در پایان بازی اعتراض خود را رسما اعلام کردند اما پس از بازبینی امتیازی به آنها داده نشد تا ایران 3 بر صفر برنده این پیکار باشد.

رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، روزهای 28 و 29 بهمن ماه با حضور هشت تیم برتر دنیا، در کرمانشاه برگزار می‌شود.

در گروه A رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد تیم‌های روسیه، آذربایجان، آمریکا و گرجستان و در گروه B تیم‌های ایران، ترکیه، هند و مغولستان قرار دارند. 

نتایج دقیق:

پیروزی مقتدرانه ایران مقابل ترکیه در نخستین گام مسابقات کشتی

مطالب مرتبط:
برچسب ها: میثم نصیری 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: