‪Google+‬‏ دست مردم در انتخابات بر سینه برخی زده می شود
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۷
در واکنش به سخنان معاون رئیس جمهور مطرح شد؛

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر زنجان در واکنش به سخنان معاون رئیس جمهور گفت: ظاهرا آقای انصاری برای دیدن نعمات برجام، عینکی را زده بودند که آقای روحانی پیشنهاد دادند.

کد خبر: ۴۸۴۹
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱

عباس راشاد در گفت و گو با مهرزنجان، با اشاره به صحبت های اخیر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور، در خصوص برجام فرموده بود «بسیاری اوقات به لحاظ اینکه غرق در نعمات هستیم درک روشنی از آن ها نداریم.» گفت: ظاهرا آقای انصاری عینکی را زده بودند که آقای روحانی پیشنهاد دادند.

وی خاطر نشان کرد: ما نیز برای دیدن نعمات برجام، دنبال این عینک هستیم .

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر زنجان تصریح کرد: عینکی که آقای روحانی گفته ظاهرا از طرف دوستان غربی به آنها داده شده و ما چون آن عینک را نداریم نعمات برجام را نمی بینیم.

وی تاکید کرد: اگر این عینک را داشته باشیم سعی می کنیم با آن به دنیایی نگاه کنیم که آقای روحانی، ظریف و دولتی ها می بینند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر زنجان در ادامه با بیان اینکه کشور ما در بالاترین حد قدرت نرم افزاری و سخت افزاری قرار دارد، تصریح کرد: غرب الان در بحران های بسیار وخیم گرفتار است و در انتخابات امریکا هم ترامپ جنایتکار به صراحت مطرح کرد.

راشاد گفت: بحران اقتصادی در غرب به حدی است که رشد اقتصادی اروپا را با مشکل مواجه کرده و کشورها، یکی یکی از اتحادیه اروپا بیرون می روند و شروع آن توسط انگلستان بود.

وی با تاکید بر اینکه بحران دامن گیر اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و هویتی در غرب حاکم است، تصریح کرد: اروپا با بحران اقتثادی مواجه است.

وی ادامه داد :کشور ما در بالاترین حد قدرت نرم افزاری و سخت افزاری قرار دارد و روزهای آینده همان طور که مقام معظم رهبری وعده داده روزهای خوبی خواهد بود و دست مردم در انتخابات بر سینه برخی زده خواهد شد . 

پیش از این در تاریخ 28 دی ماه سال جاری رئیس جمهور اعلام کرده که اگر دستاوردهای برجام را نمی‌بینید عینک بزنید." می گویند اثرات برجام را نمی بینیم، خب عینک بزنید یا درمانی کنید".

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: