‪Google+‬‏ ایادی استکبار می‎ خواهند حمایت از فلسطین کمرنگ شود
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه فلسطین اولویت نخست جهان اسلام  است، گفت: اولویت نخست جهان اسلام و آزادی خواهان جهان، موضوع فلسطین است.

کد خبر: ۴۸۶۸
تاریخ انتشار: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱

به گزارش مهرزنجان آیت‎الله شیخ علی خاتمی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته زنجان با بیان این مطلب افزود: آثار پر برکات مقاومت امروزه در جهان نمایان شده است.

وی با اشاره به اینکه با شاره به حمایت مردم از تولیدات داخلی اظهار داشت:حمایت از تولیدات داخلی در حال حاضر از سوی مردم افزایش یافته است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: ضوری است تولید کنندگان داخلی با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت پایین به مردم کمک کنند.

آیت الله خاتمی ضمن تاکید بر اینکه حمایت از تولیدات داخلی باعث می شود تا برای کارگران خاجی کار فراهم نشود، تصریح کرد: توجه به تولیدات داخلی موجب رونق اقتصادی می‎شود.

وی با اشاره به برگزاری ششمین گردهمایی جهانی برای حمایت از مسئله اول مسلمین، فلسطین، گفت: 80 کشور جهان در این گردهمایی حضور داشتند که با برنامه ریزی دقیق برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه تمام تلاش آمریکا و رژیم جعلی صهیونیست و کشورهای مرتجع منطقه ایجاد اختلاف و دور نگه داشتن مردم از مسئله فلسطین است، افزود: ایادی استکبار دبنال این است که حمایت از فلسطین و آرمان مقدس قدس کمرنگ شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: