‪Google+‬‏ شبکه های مجازی تهدید بزرگی هستند که باید به فرصت تبدیل شوند
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴
مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان:

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان با بیان اینکه شبکه های مجازی تهدید بزرگی هستند که باید به فرصت تبدیل شوند، گفت: فرصت ما حضور است اگر روحانیون، زنان و جوانان متدین و... حضور پیدا کننند این تهدید به فرصت تبدیل می شود.

کد خبر: ۴۹۰۷
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۲

به گزارش مهرزنجان حجت ‎الاسلام کریم حسنی، با بیان  اینکه در یک تعریف فضای مجازی یک فضای تئوری است که در آن ارتباطات کامپیوتری رخ می دهد، افزود: این ارتباطات خیلی گسترده هستند.

وی با بیان اینکه نفوذ تلگرام و اینیستاگرام در بین مردم ایران خیلی زیاد است، گفت: در فضای حقیقی طرفین با هم چهره به چهره ارتباط برقرار می کنند.

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان با اشاره به آسیب های فضای مجازی و اینکه افراد با هویت های مختلف می توانند در فضای مجازی حضور پبدا کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه کشور ما و برخی کشورها از آموزه های اسلامی استفاده می کنند و مردمان ما دارای حیای بیشتر هستند و بخاطر از بین بردن و از هم تنیدن این شرم و حیا فضای مجازی را آوردند.

وی با بیان اینکه فضای مجازی شرم و حیا را از بین می برد، افزود: فضای مجازی فضای تخیّل است.

حجت الاسلام حسنی با بیان اینکه شخصی که مدام در فضای مجازی است در ذهن خود پرورش تخیل می دهد، افزود: تخیل در فضای مجازی حرف اول را می زند.

وی ادامه داد: اگر طرفینی که در فضای مجازی هستند واقعیت را می دیدند شاید از از فضا دور می شدند.

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان با اشاره به گسترش فضای مجازی در عصر کنونی، تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند که روحانیون باید به عرصه فضای مجازی وارد شوند.

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان گفت: ما باید در درون این فضا باشیم و این فضا را تبدیل به احسن کنیم .

وی با تاکید بر اینکه شبکه های مجازی تهدید بزرگی هستند که باید به فرصت تبدیل شوند، گفت: فرصت ما حضور است اگر روحانیون، زنان و جوانان متدین و... حضور پیدا کننند این تهدید به فرصت تبدیل می شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: