‪Google+‬‏ ابزارهای فضای مجازی ذهن جوانان را ربوده است
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۷
مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان:

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان با اشاره به فعالیت های برخی در شبکه های مجازی گفت: باید مانع فعالیت مغرضانه افرادی که به نظام و مبانی فکری مردم ضربه می زنند، شد.

کد خبر: ۴۹۶۵
تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱

به گزارش مهرزنجان، حجت ‎الاسلام کریم حسنی، با بیان اینکه شوای عالی فضای مجازی به دستور مقام معظم رهبری برای این امر تاسیس شده است افزود: انتظار داریم مسولان شورای عالی فضای مجازی مانع فعالیت افرادی شوند که مغرضانه از فضای مجازی استفاده و به نظام و به مبانی فکری مردم ضربه می زنند.

وی بر لزوم مقابله با شبکه هایی که افکار غربی وابتذال را ترویج می دهند، تاکید و افزود: باید فضا برای کانال ها و شبکه هایی که فعالیت های مذهبی و فرهنگی انجام می هند مناسب باشد.

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان بر لزوم حضور در این شبکه ها اشاره و افزود: مثل سنگرهای گذشته، با حضور جوانان متدین می توانیم این سنگر را هم فتح کنیم.

حجت الاسلام حسنی با اشاره به فعالیت ها و حضور طلاب در این فضا گفت: آن گونه که انتظار مقام معظم رهبری بوده ، حوزه علمیه در فضای مجازی حضور پیدا نکرده است.

وی ادامه داد: کسانی که می خواهند وارد این نوع شبکه ها شوند ابتدا باید خودشان تقوی را رعایت کرده و با ایجاد شبکه های مجای و گسترش مهارت اسلامی برای تبیین احکام اسلامی و آرمان های امام و شهدا در این فضا بتوانتد تاثیر گذار باشند.

وی افزود: به نظر بنده آن طور که باید ما نتونستیم در این فضا حضور خوبی داشته باشیم و امیدوارم این عرصه را رها نکنند.

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان تصریح کرد: جنگ امروز جنگ فرهنگی است و در این جنگ دشمن به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.

حجت الاسلام حسنی با بیان اینکه ابزارهای فضای مجازی ذهن جوانان را ربوده است، گفت: ما باید با به وجود آوردن کانال ها و شبکه ای خوب و اسلامی در مقابل دشمن مقابله کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: