‪Google+‬‏ آیا با متخلفان برخورد می شود؟ تصاویر
امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶
تبلیغات زود هنگام ممنوع؛

تبلیغات زود هنگام در فضای مجازی از مدت ها قبل آغاز شده و برخی با راه اندازی کانال های مختلف در پی تبلیغات گسترده و زود هنگام هستند.

کد خبر: ۴۹۷۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱

به گزارش مهرزنجان ، مراحل تایید صلاحیت کاندیداهای شورای شهر زنجان در حالی مراحل قانونی خود را طی می کند که در فضای مجازی تبلیغات گسترده برخی کاندیداها مشاهده می شود.

این در حالی است که تاکنون هیچ مرجع رسمی، تایید صلاحیت ها را منتشر نکرده و تایید نهایی داوطلبان چند هفته طول می کشد.

کانال هایی که در حال تبدیل شدن به ستاد تبلیغاتی هستند تبلیغات زود هنگام شورا در زنجان

این روزها در فضای مجازی زنجان مشاهده می شود که کانال هایی با اسم ها و اهداف مختلف و بعضا برای تبلیغ اشخاصی خاص راه اندازی شده و فعالیت می کنند.

کانال هایی که در حال تبدیل شدن به ستاد تبلیغاتی هستند تبلیغات زود هنگام شورا در زنجان

در کنار این فعالیت ها برخی نیز با هدف کسب در آمد، کانال هایی را راه اندازی کرده و با دریافت هزینه، بنرها و عکس های شرکت کنندگان را با اکانت های مختلف در گروه های زنجان منتشر می کنند.

این افراد با اکانت های فیک در همه گروه ها عضو شده و با دریافت هزینه تبلیغات گسترده ای در شبکه های مجازی انجام می دهند.

با توج به اینکه مسئولان زنجان بارها از برخورد با متخلفان صحبت کرده و حتی تایید کرده اند که تبلیغات زود هنگام در فضا مجازی در تایید صلاحیت ها تاثیر دارد، سوال اینجاست که تاکنون چه اقدامی از طرف مسئولان انجام گرفته است؟

آیا با تبلیغات زود هنگام این افراد در شبکه های مجزی برخورد خواهد شد و یا صرفا یک شعار است که از طرف مسئولان داده می شود؟

 کانال هایی که در حال تبدیل شدن به ستاد تبلیغاتی هستند تبلیغات زود هنگام شورا در زنجان

جدا از برخود مسئولان با این نوع فعالیت ها، سوال اینجاست که این افراد چگونه به قانون تمکین خواهند کرد در حالی که پیش از موعد مقرر قانون را زیر پا گذاشته و تبلیغات غیر قانونی می کنند؟

ادامه فعالیت های تبلیغی برخی در فضای مجازی در حالی است که بر اساس قانون، زمانتبلیغات داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا از ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری لغایت ۲۷ اردیبهشت‌ماه به مدت ۷ روز است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: