‪Google+‬‏ حداکثر ظرف دو ماه عملیات اجرایی پل سیدالشهداء به اتمام می رسد
امروز: پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۴
شهردار زنجان:

شهردار زنجان با اشاره به ادامه عملیات اجرایی پل سیدالشهداء (ع) خیام، گفت: پیش بینی ما این است که حداکثر ظرف دو ماه عملیات اجرایی پل سیدالشهداء تمام شود.

کد خبر: ۴۹۸۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲

حبیب یگانه در گفت و گو با مهرزنجان، در پاسخ به آخرین وضعیت پل سیدالشهداء (ع) با بیان اینکه هم اکنون عملیات اجرایی در محل کارگاه ادامه دارد، افزود: برابر آخرین صحبت ها که با پیمان کار این پروژه شده است، پیش بینی ما این است که حداکثر ظرف دو ماه عملیات اجرایی این پروژه تمام شود.

وی با بیان اینکه الان کارگاه فعال است، تصریح کرد: امیدواریم دیگر تاخیری از طرف پیمان کار در اجرای این پروژه نداشته باشیم.

اجرای پل سید الشهدا از سال 89 در سه فاز اجرایی شده است که آخرین فاز این پل که شامل بخش روگذر است، قرار بود تا آذر ماه به پایان رسیده و شهروندان شاهد بهره برداری از این پل باشند که این اتفاق در سال 95 نیفتاد و اجرای این پروژه با تاخیر انجام شد.

افتتاح این پل علاوه بر اینکه برای مردم اهمیت بالایی دارد و مردم چشم انتظار افتتاح این پل هستند، برای مسئولان شهرداری و شورای شهر نیز اهمیت بالایی دارد و تاکنون چند بار وعده افتتاح این پل از سوی مسئولان داده شده است.

افتتاح پل سید الشهدا زنجان شاید فردایی دیگر/ چند وعده افتتاح برای یک پل که هرگز عملی نشد

 گفتنی است عملیات بتن ریزی این پل هم اکنون حاضر در حال انجام است و پس از این مرحله کابل های این پل نصب خواهد شد تا مرحله پایانی این پل انجام و پل آماده افتتاح و بهره برداری قرار بگیرد.

بتن ریزی پل سیدالشهدا

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: