‪Google+‬‏ امنیت ایران حاصل تلاش نیروهای نظامی و امنیتی است
امروز: دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷
فرمانده تیپ 216 زرهی ارتش استان زنجان:

فرمانده تیپ 216 زرهی شهید مخبری استان زنجان با اشاره به امنیت ایران در منطقه گفت: امنیت ایران حاصل تلاش نیروهای نظامی و امنیتی در کشور است.

کد خبر: ۴۹۸۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰

به گزارش مهرزنجان، امیر علی مظهری امروز در مراسم گرامیداشت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اتفاق های منطقه و کشورهای همسایه ایران، افزود: ایران اسلامی با اقتدار کامل در امنیت است.

وی با اشاره به حضور ارتش در کنار مردم، اظهار داشت: ارتش در کنار مردم و دیگر نیروهای نظامی در مقابل ضد انقلاب و استکبار مقابله کرد.

فرمانده تیپ 216 زرهی ارتش استان زنجان، تقدیم 48 هزار شهید در دوران دفاع مقدس را از افتخارات ارتش یاد کرده و تصریح کرد: همچنین 162 هزار جانباز، ایثارگر و صدها هزار آزاده ارتشی در راه اعتلای نظام انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی تقدیم نظام اسلامی شده است.

مظهری با تاکید بر اینکه سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همه قوا و تا آخرین قطره خون از ولایت و نظام دفاع اسلامی دفاع می کند، افزود: امنیت امروز کشور حاصل تلاش های نیروهای نظامی و امنیتی است.

وی با اشاره به اینکه 29 فروردین یاد آور حماسه آفرینی ها و رشادت های ارتش جمهوری اسلامی است، گفت: داشتن قدرت نظامی یکی از مولفه های اقتدار کشوره است.

در این مراسم یگان های نمونه ارتش، سپاه و نیروی انتظامی زنجان از مقابل جایگاه و تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، رژه رفتند و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را به رخ دشمنان کشیدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها