‪Google+‬‏ حجت‌الاسلام رئیسی به زنجان سفر می کند
امروز: پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۲
فردا؛

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان زنجان گفت: حجت‌الاسلام رئیسی یکشنبه 10 اردیبهشت ماه به زنجان سفر می کند.

کد خبر: ۵۰۱۳
تاریخ انتشار: شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸

به گزارش مهرزنجان، مصطفی طاهری با اشاره به سفر حجت‌الاسلام رئیسی به زنجان گفت: حجت‌الاسلام رئیسی فردا یکشنبه 10 اردیبهشت ماه به زنجان سفر می کند.

وی با اشاره به اینکه مراسم سخنرانی حجت الاسلام رئیسی در مسجد شهداء گلزار شهدای پایین زنجان برگزار می شود، تصریح کرد: این مراسم از ساعت 18:30 فردا یکشنبه برگزار می شود.

گفتنی است پیش از این قرار بود سخنرانی حجت الاسلام رئیسی در مسجد دروازه ارک زنجان برگزار شود که با بررسی مجدد محل سخنرانی تغییر کرده است.

تعیین مسجد ارک برای سخنرانی حجت الاسلام رئیسی با عکس العمل هایی در فضای مجازی زنجان روبرو شده و برخی خوستار تغییر این مسجد به دلیل کوچک بودن مکان آن شدند که پس از این ماجرا محل سخنرانی تغییر پیدا کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در سال 13399 در محله نوغان مشهد مقدس  متولد شد. وی تحصیلات مقدماتی را در حوزه علمیه مشهد شروع کرد و پس از چند سال در 15 سالگی راهی حوزه علمیه قم شد و تحصیلات حوزوی خود را تا سطح چهار فقه و اصول در مدرسهٔ حقانی ادامه داد. رئیسی هم چنین دارای دکتری فقه و حقوق خصوصی از دانشگاه شهید مطهری است.

رئیسی پس از پایان تحصیلات ابتدایی در مدرسه جوادیه، وارد عرصه طلبگی و دروس حوزوی شد. ابتدا وارد مدرسه نواب شد و مدت کوتاهی در آنجا به تحصیل پرداخت و سپس برای گذراندن مقدمات شامل ادبیات، منطق، معانی و بیان به مدرسه علمیه آیت الله موسوی نژاد رفت. اغتنام رئیسی از فضای علمی قم، تنها به فراگیری فقه و اصول محدود نماند و او در کنار دروس فقهی، شرح منظومه و فلسفه را نزد آیت الله احمد بهشتی و دوره شناخت را محضر آیت الله شهید مرتضی مطهری تلمذ کرد و درس نهج البلاغه را نزد آیت الله نوری همدانی گذراند.

رئیسی 17 اسفند ماه 94 با حکم رهبر معظم انقلاب تولیت آستان قدس رضوی شد. رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ ایران است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها