‪Google+‬‏ حضور مقتدرانه ملت ایران در صحنه سایه جنگ را از کشور دور کرده است
امروز: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۹
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در زنجان:

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در زنجان با اشاره به حضور ملت ایران در صحنه گفت: حضور مقتدرانه ملت ایران در صحنه سایه جنگ را از کشور دور کرده است.

کد خبر: ۵۰۱۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۶

به گزارش مهرزنجان به نقل از موج رسا; حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری  در جمع مردم زنجان با اشاره به اینکهع با تقدیر از استقبال گسترده مردم زنجان از او، مردم این استان را مردمی عاشق اهل بیت دانست و اظهار کرد: زنجان کمترین آمار جرم در کشور را دارد؛ گرچه اینها به دلیل تلاش دستگاه‌های مختلف است اما دلیل اصلی گره خوردن دل‌های زنجانی‌ها با امام حسین است.

وی افزود: خداوند متعال انسان را با کرامت و عزت آفریده است  امام حسین برای اینکه ما با عزت زندگی کنیم به ما درس عزت و کرامت داده است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: امام حسین(ع) به ما آموخته باید ارتباط دولت با ملت با کرامت باشد؛ به هیچ عنوان هیچ قراردادی  توافقی به عزت و کرامت مردم خدشه وارد کند چون ما باید در تمام ابعاد با کرامت زندگی کنیم.

رئیسی  با بیان اینک وظیفه دولت است با ایجاد زمینه شغل مانع خدشه به کرامت جوان باشد، گفت: مشکلات اقتصادی موجب تعطیلی کارگاه‌ها شده و امروز انچه در جامعه  ما بسیار اهمیت دارد روابط ااقتصادی، اجتماعی و سیاسی است که باید بر اصل کرامت باشد.

وی با بیان اینکه  ایران در مقابل دنیا حرف برای گفتن دارد و آنچه سایه جنک را از سر مردم برداشته است حضر قدرتمندانه مردم در صحنه است، ادامه داد: حضور مقتدرانه ملت ایران در صحنه سایه جنگ را از کشور دور کرده است

رئیسی بیکاری را کی از مسائل مهم در کشور عنوان کرد و گفت: اگر شما نمی‌توانید مشکلات کشور را حل کنید، نگویید نمی‌شود، بگویید ما نمی‌توانیم، اما ما به صراحت می‌گوییم که ما می‌توانیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه 700 هزار میلیارد تومان نقدینگی در کشور ایجاد شده است بیان کرد: اگر نیمی از این نقدینگی در تولید استفاده شود، بیکار نخواهیم داشت؛ اول دولتی‌ها شعار دادند نباید بازار کالای چینی داشته باشیم، اما در چهار سال گذشته میزان متوسط کالای چینی دو برابر شده است.

وی با اشاره به افزایش واردات کالاهای خارجی که مشابه آنها در داخل کشور تولید میشود افزود:  عموم کالاهایی که وارد شده هم کالای مصرفی بوده که ما می‌توانستیم در داخل تولید کنیم.

رئیسی با اشاره به اینکه کشور نیازمند مدیریت است، نه امکانات افزود: در حال حاضر در 10 استان ما مشکل محیط زیست وجود دارد این تهدید را باید به فرصت تبدیل کند، نه اینکه از آن بهره‌برداری کنیم.

وی با تاکید بر توجه به مسائل محیط زیست گفت: آب، خاک، کشاورزی، صنعت و معدن باید به صورت دقیق و برنامه‌ریزی مورد استفاده قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: "نیروی جوان قزوینی و زنجانی و تهرانی ما در دانشگاه همین کشور درس می‌خواند و می‌رود در آمریکا متخصص می‌شود. این جوان چه تقصری دارد؟ اگر مدیریت جهادی و انقلابی داشته باشیم این جوان در کشورش م‌ ماند و همین جا به مردمش خدمت می‌کند."

وی در پایان از مردم زنجان و همچنین آقای کلامی زنجانی مداح مشهور زنجانی که پیش از وی درباره او شعر سروده بود، تقدیر کرد و گفت: ما ستاد نداریم و ستادمان همین مردم هستند، انتظار داریم تک تک مردم هر کدام نقش یک ستاد را داشته باشند.

رئیسی ادامه داد: امام حسین(ع) به ما آموخته باید ارتباط دولت با ملت با کرامت باشد؛ به هیچ عنوان هیچ قراردادی و توافقی نباید به عزت و کرامت مردم خدشه وارد کند، چون ما باید در تمام ابعاد با کرامت زندگی کنیم.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه وظیفه دولت است با ایجاد زمینه شغل مانع خدشه به کرامت جوان باشد، گفت: مشکلات اقتصادی موجب تعطیلی کارگاه‌ها شده و امروز آنچه در جامعه ما بسیار اهمیت دارد، روابط اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است که باید بر اصل کرامت باشد.

رئیسی با بیان اینکه ملت ایران در مقابل دنیا حرف برای گفتن دارد و آنچه سایه جنگ را از سر مردم برداشته، حضور مقتدارانه ملت ایران در صحنه است افزود: ضعف مدیریت اجرایی، بزرگ‌ترین مشکل امروز کشور است.

وی گفت: آب و خاک خوب داریم، اما مدیریت نداریم. مشکل مدیریت است، نه کم آبی. مشکل این است که هر روز شاهد فساد در کشور هستیم. من کاری به این دولت و آن دولت ندارم، فساد فساد است. امضاهای طلایی همان منافذ فساد است که مردم را نگران کرده، لذا اصلاح ساختارهای فسادزا موجب فساد شده است.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه با کمک مردم فساد را ریشه‌کن خواهم کرد، گفت: فساد مردم را به دولت بدبین می‌کند، این جناح و آن جناح ندارد، باید با مفسد برخورد شود، نه اینکه کنار نشسته و مدام بگویند فساد داریم، بله فساد داریم، اما باید مفسد تحویل عدالت شود.

وی گفت: برخی بزرگ‌ترین دلالی‌ها را می‌کنند، اما حاضر نیستند مالیات بدهند و آقایان اینها را رها کرده و از محرومان مالیات می‌گیرند.

رئیسی با بیان اینکه اگر شغل و مسکن جوانان حل شود مشکل ازدواج جوانان حل خواهد شد، گفت: 560 هزار نفر امروز در نوبت ازدواج هستند، اما برخی وام‌های میلیاردی گرفته‌اند و با آن دلالی می‌کنند، چطور شده جوان ما برای ازدواج و وام 10 میلیونی در صف 500 هزار نفری باید بماند، اما دلالان بدحساب وام‌های میلیاردی را فوری می‌گیرند. ما باید و حتما نظام بانکی را اصلاح کنیم.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: