‪Google+‬‏ خدمات ارزشمند جهاد سازندگی در زنجان
امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: شرکت در انتخابات از معیارهای مردم سالاری دینی است و این حضور اقتدار نظام اسلامی را نشان می‎دهد.

کد خبر: ۵۰۲۲
تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸

به گزارش مهرزنجان، آیت ‎الله شیخ علی خاتمی در خطبه ‎های نماز جمعه این هفته شهر زنجان با تبریک هفته کار و کارگر به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص جامعه کارگری پرداخت و اظهار داشت: کارگران قشر زحمتکش و  فعال جامعه هستند که باید حقوق این قشر مورد توجه باشد.

وی با اشاره به اینکه ارزش کار و کارگر به استفاده از دسترنج خودشان است، تصریح کرد: جامعه کارگری باید همواره احساس تکریم کند.

خطیب جمعه زنجان علاقه و اشتیاق به کار یکی از مشخصه های مورد تاکید مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: باید برای مدیریت جهادی این نوع تفکر در جامعه ساری و جاری باشد.

نماینده ولی فقیه با اشاره به در پیش رو بودن دو انتخابات در کشور، گفت: انتخابات نشان دهنده مردم سالاری دینی مردم است.

وی با بیان اینکه در حکومت مردم‎‎ سالاری دینی مردم احساس تکلیف می کنند، افزود: شرکت در انتخابات از معیارهای مردم سالاری دینی است و این حضور اقتدار نظام اسلامی را نشان می‎ دهد که مردم مدافع و پشتیبان انقلاب و نظام اسلامی هستند.
خطیب جمعه زنجان با بیان اینکه این حضور موجب خنثی شدن توطئه‎ های دشمنان می‎‎ شود، افزود: انقلاب اسلامی دست دشمنان را از نظام اسلامی کوتاه کرده است و در تصمیم‎ گیری‏ های نظام اسلامی مردم همواره در صحنه هستند.

آیت‎‎ الله خاتمی با بیان اینکه مقام معظم رهبری معتقدند هر کس کشور، نظام اسلامی و امنیت را دوست دارد باید در انتخابات شرکت کند تا شر دشمن از ایران کم شود،افزود:مردم باید حضور گسترده ای در انتخابات داشته باشند.

وی اظهار داشت: 17 اردیبهشت ماه سالروز تشکیل بسیج سازندگی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) مسئله رفع محرومیت در قالب جهاد سازندگی صادر شد.
 وی با بیان اینکه افرادی که انقلاب را به پیروز رساندند پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در عرصه سازندگی،عمرانی و محرومیت‏ زدائی در قالب جهاد سازندگی فعالیت‏ کردند، افزود: ادغام این نهاد با جهاد کشاورزی موجب ادامه فعالیت ‎‎ها در عرصه محرومیت ‏زدائی شد.

وی با تقدیر از فعالیت های جهاد سازندگی در استان زنجان، بیان داشت: بسیج سازندگی خدمات عمرانی، آموزشی، فرهنگی و محرومیت زدائی را ارائه می کند.

 نماینده ولی فقیه در استان زنجان ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع)، را تبریک گفته و ایشان را اشبه ‎ترین فرد به رسول گرامی اسلام معرفی کرد.

آیت‎‎ الله خاتمی جوان بودن جمعیت کشور را سرمایه عظیمی برای جامعه عنوان کرد و گفت: مسئولان باید از این نیروی ولایی و ارزشمند استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه 1888 اردیبهشت‌ماه به عنوان یکی از روزهای ارزشمند در دوران دفاع مقدس است، بیان داشت: هویزه در دست نیروهای عراقی بود که ارتش با همکاری پاسداران انقلاب اسلامی موجب آزاد سازی این شهر شد.
خطیب جمعه زنجان به 18 اریبهشت ماه به عنوان روز بیمارهای خاص و صعب ‎‎العلاج اشاره کرد و گفت: هزینه درمان این نوع بیماری‎‎ ها زیاد است، که روحیه مشارکت مردم زنجان در امر خیر موجب شده تا خدمات لازم به این افراد ارائه شود.
  نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به هفته صلیب سرخ و هلال احمر، گفت: این جمعیت با هدف جهانی در برابر حوادث ناگوار خدمات ‏رسانی می ‎کند .

وی یاد و خاطره معدنکاران گلستان را گرامیداشت و برای آنان علو درجات را از محضر خداوند متعال خواستار شد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: