‪Google+‬‏ باید جلو نفوذ دشمن را گرفت
امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶
فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان:

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: با اشاره به اینکه حضور مردم در صحنه، سایه جنگ را از کشور دور کرده است، گفت:نفوذ یکی دیگر از توطئه های دشمنان است.

کد خبر: ۵۰۳۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱

به گزارش مهرزنجان، سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، در جمع طلاب حوزه علمیه امام صادق(ع) زنجان، با اشاره به اینکه سایه جنگ را قدرت و حضور مردم در صحنه، از کشور دفع کرده است، گفت: قدرت مردم در فتنه 78 و 88 بود که مقابل دشمنان ایستاد.

وی با اشاره به اینکه به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی نیز از قدرت مردم بود، تصریح کرد: نمی شود ارداه ملت را تغییر داد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان با اشاره به اینکه برای حل مشکلات باید به داخل توجه کنیم، تاکید کرد: هر جا عقب مانده ایم آنجا حرکت انقلابی و جهادی نبوده است.

سردار کرمی یا اشاره به اینکه دشمن در صدد این است که غیرت عاشورایی را از ما بگیرد گفت: انقلاب اسلامی همه سنگرها را فتح کرده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن در صدد این است که مرز بندی بین کفر و ایمان را بشکند، افزود:در صحنه سیاسی باید جلو نفوذ دشمن را گرفت.

فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان با اشاره به عملکردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول سال های پس از انقلاب، افزود: فرمان تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از جمله دستورات امام خمینی(ره) در راستای حفاظت از کیان کشور و انقلاب بود.

وی در ادامه امنیت کنونی ایران را حاصل خون شهدا دانست و افزود: اگر امروز ما در یک جزیره امن به نام ایران در صلح تمام در میان کوهی از آتش در منطقه خاورمیانه زندگی می کنیم، به برکت خون شهدا و مجاهدت های شبانه روزی رزمندگان اسلام است.

سردار کرمی در ادامه در پاسخ به شبهه افکنی ها مبنی بر چرایی حضور ایران در سوریه، تأکید کرد: اگر امروز ما دست آمریکا و صهیونیسم را در آن سوی مرزها در عراق و سوریه به سرکردگی داعش، که مشخصا پیاده نظام آنها هستند؛ خرد نکنیم، باید در تهران و دیگر شهرهای کشور با آنها مقابله کنیم.

وی در ادامه با اشاره به شکست آمریکا در منطقه گفت: آمریکا دیگر ابر قدرت نیست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: سایه جنگ 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: