‪Google+‬‏ ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به طرح‌های نیمه تمام نگاه ویژه ای دارد
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۴
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به طرح‌های نیمه تمام نگاه ویژه ای دارد.

کد خبر: ۵۰۷۸
تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷

به گزارش مهرزنجان، ناصر فغفوری ظهر امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان که در سالن جلسات امام علی(ع) استانداری زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه نگاه ویژه ای به واحدهای نیمه تمام پیش بینی شده است، افزود: منظور از واحدهای کوچک واحدی های تولیدی زیر 50 نفر است.

وی ا اشاره به اینکه واحدهای متوسط نیز دارای 100 تا 200 نفر کارگر هستند، اظهار داشت: امسال نگاه ویژه‌ای به طرح‌های نیمه تمام تولیدی در زنجان پیش‌بینی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به تعدادی واحد تولیدی و مشکلات این واحدها، تصریح کرد: امسال مشکلات تامین نقدینگی واحدهای تولیدی مدنظر قرار دارد.

وی در ادامه با اشاره به واحدهای تولیدی نیمه فعال در استان گفت: برای واحدهای نیمه تمام نیز 20 میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.

فغفوری با اشاره به مشکلات شرکت کیمیا زیست پارسیان، گفت: در حال حاضر نصب سوله ها انجام گرفته است.

وی با اشاره به بزرگترین پروژه دارویی استان که در حال ساخت است؛ گفت: تا دو سال آینده این پروژه افتتاح می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به نگاه ویژه‌ای که به طرح‌های نیمه تمام تولیدی وجود دارد، گفت: این طرح‌ شامل واحدهای تولیدی 100 نفر و با حداقل پیشرفت فیزیکی 60 درصدی می باشد.

در این جلسه همچنین به مشکلات واحدهای تولیدی شرکت نیکای شهر بارز، شمس روی، کشتارگاه، پروژه دارویی استان زنجان و سرب و روی پرداخته شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها