‪Google+‬‏ سیستم یکپارچه در شهرداری حکمفرما نیست
امروز: پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۱
رئيس كميسيون توسعه عمران شوراي شهر زنجان:

 رئيس كميسيون توسعه عمران و محيط زيست شوراي اسلامي شهر زنجان با بیان اینکه انفرادی عمل کردن در شورای چهارم از جمله مشکلات شورای چهارم شهر زنجان بود.

کد خبر: ۵۰۸۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲

به گزارش مهرزنجان، رزاق محمدی در جلسه علنی شورای شهر زنجان با بیان اینکه بازدیدی که کمسیون عمران از پرژه های شاخص انجام داده برخی از پروژه ها از جمله ورودی شهر آراء خوب بوده است، افزود: پیشرفت در پروژه ها جای نقدیر دارد.

وی اظهار داشت: از شهرداری تقاضا داریم تکلیف پروژه های نیمه تمام را مشخص کند.

رئيس كميسيون توسعه عمران و محيط زيست شوراي اسلامي شهر زنجان با تاکید بر اینکه کسی از من بپرسد در دوره چهارم چه گذشت و شورای چهارم را چگونه می بینید، خواهم گفت: بنده حمایت خود را از همه مسئولانی که می خواستند مردمی باشند انجام دادم ولی باز هم شورای یکنواخت نداشتیم.

وی با بیان اینکه در این دورهاز شورا زمانی که باید انتقاد می کریم انتقاد نکردیم، تصریح کرد: در زمان های مناسب با هم نبودیم.

محمدی ضمن تاکید بر اینک دوگانگی در شورا وجود داشت تصریح کرد: اعمال چنین حرکاتی باعث فراری دادن سرمایه گذاران بوده است.

وی انفرادی عمل کردن در شورا را از جمله مشکلات شورای چهارم بر شمرده و تاکید کرد: شورایی دیدم که انفرادی عمل می کند و به حرف جمع احترام نمی گذارد.

رئيس كميسيون توسعه عمران و محيط زيست شوراي اسلامي شهر زنجان ضمن اشاره به اینکه در این شورا فقط لایحه هزینه ای فرستاده می شد، گفت: دریغ از یک لایه در آمد زایی که در این شورا ارسال نشد.

محمدی با بیان اینکه موازی کاری های موجود باعث سردر گمی شده است؛ تاکید کرد: هنوز در مدیدت شهری نتوانستیم سرمایه پذیر باشم.

وی در پایان افزود: سیستم یکپارچه در شهرداری حکمفرما نیست و مشاهده می شود که شخصی با کمترین کار چه بسا حقوق زیادی را دریافت می کند.

انهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها