‪Google+‬‏ 27 خرداد آخرین فرصت پاسخ به سوالات
امروز: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۸
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان:

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اشاره به برگزاری مسابقه مفاهیم قرآ کریم در زنجان، گفت: مسابقه مفاهیم قرآن کریم ویژه خواهران است که به صورت کتبی برگزار می شود.

کد خبر: ۵۰۸۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

به گزارش مهرزنجان، سید سعید صفوی با بیان این مطلب افزود: شهرداری زنجان برای هر سی شب ماه مبارک رمضان در سطح مساجد پارک ها و محلات برنامه های مختلف و متنوعی را برنامه ریزی و در دست اجرا دارد.

وی خاطر نشان کرد: بخشی ازبرنامه ها در قالب جمع خوانی قرآن کریم است که در خود مجموعه شهرداری، پارک بانوان و حسینیه عاشقان ثارالله ادامه دارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه برنامه 10 شب 10 محفل با حضور جاج آقای قدوسی برگزار شد، گفت: وی آموزه های اسلامی انسانی برای کودکان و شهروندان با زبان ساده ارائه می دهد.

صفوی گفت: همچنین با حضور ایشان در پارک های مختلف شهر برنامه هایی برای خانواده هایی که بنا به دلایلی که نوانستند در مسجد حضور پیدا کنند برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در 30 شب در 5 نقطه شهر مربی کودک و مشاور پرسش و پاسخ برقرار است، تصریح کرد: ازجمله در پارک جوان شهرک کارمندان، عاصم زنجانی، رجایی، بهارستان و مجموعه شهرداری زنجان مشاوره برگزار می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه اولین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه شهرندان در تاریخ 22 خرداد برگزار شد، افزود: دومین دوره دعا خوانی یا علی با عظیم امروز 24 خرداد برگزار می شود.

صفوی زمان برگزاری اذان سبحان را تاریخ 27 خرداد بیان کرده و افزود: این مسابقات ویژه شهروندان و بخشی برای معلولان و بیماریهای خاص و بخشی برای کارکنان شهرداری است که در سنین مختلف برگزار می شود.

وی افزود: مسابقه مفاهیم قرآن کریم ویژه خواهران است که به صورت کتبی برگزار می شود و تا 27 خرداد فرصت پاسخ گویی وجود دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: