‪Google+‬‏ ادامه علمیات اجرایی برای بهره برداری کامل
امروز: جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵
مهرزنجان گزارش می دهد؛

تبدیل میدان مدرس به تقاطع چراغدار در دستور کار شهرداری قرار گرفته بود که در حال حاضر مراحل پایانی خود را طی می کند.

کد خبر: ۵۰۹۶
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲

به گزارش مهرزنجان، میدان مدرس زنجان یکی از میدان های پرتردد شهر زنجان است که در گذشته شهروندان شاهد ترافیک سنگین در این میدان بودند.

قرار گرفتن این میدان در مسیر اتوبان و از طرفی قرار گرفتن در مسیر ورودی چند شهرک، سبب زیاد شدن ترافیک در این میدان شده و در بیشتر ساعت شاهد ترافیک در این منطقه بودیم.

پس از چند بار تغییر در شکل ظاهری میدان، سرانجام طرح حذف میدان و تغییر آن به تقاطع چراغدار تصویب و در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

میدان مدرس زنجان به تقاطع چراغدار تبدیل شد/ ادامه علمیات اجرایی برای بهره برداری کامل

این تصمیم مصوبه شورای ترافیک زنجان بود که با توجه به اینکه این منطقه شاهد ترافیک سنگینی در برخی ساعات بود، تصمیم بر این شد تا این میدان حذف و به تقاطع چراغدار تبدیل شود.

بازگشایی خیابان پادگان زنجان بر حجم ترافیک میدان مدرس و اتوبان ۲۲ بهمن افزوده شده به طوری که در برخی از ساعات این ترافیک سبب نارضایتی مردم می‌ شد که با اجرایی شدن این طرح حجم ترافیک در تقاطع کم شده و عبور وسایل نقلیه به راحتی انجام می شود.

میدان مدرس زنجان به تقاطع چراغدار تبدیل شد/ ادامه علمیات اجرایی برای بهره برداری کامل

با توجه به حجم ترافیک، در آینده ساخت زیرگذر و روگذر برای این منطقه و گلشهر پیش‌بینی شده اما گویا این امر در حال حاضر امکان‌پذیر نیست و شهروندن زیادی ضمن ابراز رضایت از طرح جدید در این منطقه، خواستار اجرایی شدن زیر گذر یا روگذر هستند.

طرح فعلي ميدان مدرس در سال 91 به تصويب شوراي ترافيك استان رسيد ولي با بازگشايي بلوار 54 متري ارتش وهمچنين شكل‌گيري فضاهاي تجاري و جاذب سفر در منطقه اسلام آباد سبب افزايش ترافيك در سطح اين ميدان گرديد. 

میدان مدرس زنجان به تقاطع چراغدار تبدیل شد/ ادامه علمیات اجرایی برای بهره برداری کامل

هم اکنون این میدان به طور کامل برداشته شده و به تقاطع چراغدار تبدیل شده و عملیات اجرایی کامل آن بزودی تمام می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: