‪Google+‬‏ اعتبار فاز نخست؛ ۳۰۰ میلیارد تومان
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷
شهردار زنجان:

شهردار زنجان گفت: هنوز تضامین اجرای پروژه سبزه میدان زنجان از طرف پیمانکار به شهرداری ارسال نشده است.

کد خبر: ۵۱۳۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸

حبیب یگانه در گفت و گوی اختصاصی با مهرزنجان، ضمن اشاره به آخرین وضعیت اجرایی پروژه سبزه میدان، افزود: پرژه سبزه میدان بعد از مصوبه ای که از طرف شورای اسلامی شهر زنجان در خصوص بحث تنفیذ قرارداد ابلاغ شده ماپیگیر مقدمات کار برای انعقاد قرارداد هستیم.

وی با اشاره به اینکه نامه ای در خصوص بحث ارئه تضامین اجرای پروژه، به پیمانکاری که قیمت داده و برنده شناخته شده ارسال کردیم، تصریح کرد: هنوز این تضامین از سوی پیمانکار به شهرداری زنجان داده نشده است.

شهردار زنجان گفت: موضوع دیگر بحث خود طرح پروژه است که با توجه به اینکه در یکی از جلسات صحبت شد که قرار است طرح در کمیته معماری منظر شورای عالی نمای شهرسای است پیگیری شود .

یگانه با ادامه پیگیری ها در خصوص این پروژه تاکید کرد: پیگیر تشکیل جلسه و اظهار نظر کمیته هستیم.

وی تصریح کرد: بعد از تحقق این دو موضوع یعنی ارائه وجه ضمانت نامه اجرای پروژه و تایید کمیته فنی کار اجرا می شود.

پیش از این شهردار زنجان در گفت و گو با مهرزنجان، با بیان اینکه حدود 300 میلیارد تومان هزینه برای اجرای فاز اول پروژه سبزه میدان لازم است، گفت: طی 2 و نیم سال و سه فصل کاری این پروژه انجام خواهد شد.

زمین واگذار شده به دادگستری زنجان در سبزه میدان

 گفتنی است پروژه سزه میدان یکی از پروژه های شاخص شهرداری زنجان است که پس از کش و قوس های فراوان در تاریخ 19 فروردین ماه سال جاری با هفت رای موافق و 5 رای مخالف به تصویب شورای اسلامی شهر زنجان رسیده است که برای مطالعه جزئیات این پروژه می توانید اینجا کلیک کنید.

این پروژه با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زیربنای 130 هزار متر مربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرایی می شود. 59 هزار متر مربع از مجموع 75 هزار متر مربع در نظر گرفته شده برای پروژه سبزه ‌میدان زنجان مربوط به میدان اصلی شهراست و 16 هزار متر مربع از مساحت پروژه هم به بناهای دور میدان با کاربری تجاری و فرهنگی متناسب با بافت فرهنگی شهر زنجان به ویژه منطقه سبزه میدان اختصاص می یابد.

این طرح که در 25 شهریور سال 93 با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی شد، به عنوان بزرگترين پروژه شهري در زنجان با اشتغالزايي و تاثيرگذاري در بافت مركزي شهر تحول بزرگي را در زنجان ايجاد خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: