‪Google+‬‏ برای مقابله با جنگ نرم باید اعتقادات و بصیرت مردم تقویت شود
امروز: سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه زنان از نگاه اسلام نقش اساسی در بنای جامعه دارند، گفت: از نگاه امام راحل اسلام زن را تا حدی ارتقا می‌دهد که او بتواند مقام انسانی خود را در جامعه بازیابد.

کد خبر: ۵۱۵۲
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷

به گزارش مهرزنجان، آیت‌الله علی خاتمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به قیام ۳۰ تیر بر علیه استبداد داخلی و استعمار خارجی اظهار داشت: این قیام  به رهبری آیت‌الله ابوالقاسم کاشانی بود.

وی با اشاره به اول ذی القعده سالروز ولادت کریمه اهل بیت فاطمه معصومه(س) افزود: روز دختر و آِغاز هفته کرامت را همزمان با این ایام در پیش رو داریم.  

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به دیدگاه امام خمینی(ره) درمورد زنان عنوان کرد: طبق نظر امام(ره) بانوان باید وظایف اجتماعی و  وظایف دینی را انجام داده و عفت عمومی را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه زنان از نگاه اسلام نقش اساسی در بنای جامعه دارند، گفت: از نگاه امام راحل اسلام زن را تا حدی ارتقا می‌دهد که او بتواند مقام انسانی خود را در جامعه بازیابد.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به پنج مرداد ماه سال ۵۸ سالروز اقامه نخستین نماز جمعه در تهران به امامت آیت‌الله طالقانی ابراز کرد: انقلاب ما هر هفته به نوعی در معرض حضور اجتماعی و معنوی و رای مردم قرار گرفته است.

وی با اشاره به سخنانی از مقام معظم رهبری در این باره خاطرنشان کرد: طبق نظر مقام معظم رهبری نماز جمعه قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و اخلاق است.

امام جمعه زنجان به جنگ فرهنگی دشمن با ایران اشاره و اظهار داشت: در اینجاست که باید هم  اعتقادات تقویت شود و هم بصیرت افزایش یابد.

وی با اشاره به پنجم مرداد ماه سال ۶۷ گفت: این روز یکی  از روزهای افتخارآفرین در دوران دفاع مقدس است، ایران وقتی قطعنامه‌ ۵۹۸ را قبول کرد استکبار و عوامل آنها چنین مطرح کردند  که ایران مجبور به این کار شده است و در این راستا تبلیغاتی نیز از طرف دشمنان انجام شد.

آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: ۶ روز بعد از قبول قطعنامه منافین با حمایت و تجهیزات صدام و به گفته خودشان در قالب ۳۰ تیپ رزمی با سلاح‌های گوناگون بعد از تحرکات عراقی‌ها در مهران و خرمشهر عملیاتی را در مرزهای غرب کشور آغاز کردند اما در  اثر یک  حرکت حساب شده رزمندگان سپاه و ارتش ضربه بسیار سنگینی به منافقین وارد شد.

وی نابودی منافقین را یکی از افتخارات عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در عملیات رزمندگان اسلام ۴۸۰۰ نفر از منافقین به درک واصل شدند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به واکنش  اخیر سپاه به توطئه‌های آمریکا گفت: طبق گفته فرمانده کل سپاه آمریکا اگر تحریم سپاه را آغاز کند باید پایگاه‌هایش را ۱۰۰۰ کیلومتر دورتر ببرد.

وی با اشاره به سخنان سرلشکر جعفری در رابطه با امینت کشور اظهار داشت: این سخنان سرلشکر جعفری نوعی قدرت‌نمایی است.

 موج رسا

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: