‪Google+‬‏ ایجاد واحد تجاری با تصویب کمیسیون ماده 5 است
امروز: یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳
شهردار زنجان:

شهردار زنجان با اشاره به اینکه قرارداد زمین اگذار شده به سازمان حمایت از زندانیان در سبزه میدان بعد از تغییر کاربری بوده است، گفت: ایجاد واحد تجاری در این پروژه با تصویب کمیسیون ماده 5 بوده است.

کد خبر: ۵۱۵۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰

حبیب یگانه در گفت و گو با مهرزنجان، با اشاره به موضوع زمین واگذار شده به سازمان حمایت از زندانیان در سبزه میدان، افزود: همه چیز روشن است وچیز شبهه ناکی در پروژه نداریم.

وی تصریح کرد: وقتی که یک کاربری با کاربری پارکینگ دیده شود هر گونه تغییر در طرح تفصیلی مستلزم اخذ نظریه کمسیون ماده پنج استان است.

شهر دار زنجان گفت: حدود هفت سال پیش این موضوع در در کمیسیون ماده 5 رفته و یک طبقه ایجاد واحدهای تجاری در پروژه به تصویب کمسیون ماده 5 استان رسیده که مرجع صلاحیت دار برای این موضع است.

یگانه تاکید کرد: قرارداد و تفاهم نامه ای که با انجمن حمایت از زندانیان بسته شده بعد از تغییر کاربری بوده است.

وی افزود: ابتدا یک طبقه تغییر کاربری پیدا کرده بعد شرایط احداث نوشته شده که چند طبقه زیر زمین و همکف به صورت تجاری خواهد شد.

وی ادامه داد: سهم ها و قدرالسهم طرفین مشخص شده و طی لایحه های به شورای اسلامی شهر زنجان ارسال شده است.

شهردار زنجان تصریح کرد: شورا ضمن بررسی موضوع با موضوع موافقت کرده و مصوبه داده و شهرداری هم برابر مصوبه عمل کرده است.

یگانه تاکید کرد: مطئنا اگر ایراد قانونی در کار بود هم خود ما کار را متوقف می کیردیم و هم سایر دستگاه های نظارتی و شورای شهر که نظارت می کنند.

وی ادامه داد: بعضا نقطه و نطرات اعضای شورای شهر است که خودشان موافق با موضوع نبودند و این بحث را پیگیری می کنند.

شهردار زنجان گفت: همه کاراها طبق روال قانونی وتشریفات قانونی بوده است.

پیش از این در تاریخ 26 تیر ماه 1395 عباس راشاد عضو شورای شهر زنجان ضمن انتقاد از این پروژه گفته بود: " کل معامله مخدوش است و این به عنوان سرمایه گذاری محسوب نمی شود و شهردار مکلف است اموال شهرداری را باز پس بگیرد زیرا که زمین متعلق به شهرداری است و از این سرمایه گذاری هم هیچ چیزی عاید شهرداری نمی شود ."

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها