‪Google+‬‏ زنجان غرق در نور و شادی
امروز: جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
مهرزنجان گزارش می دهد/

همزمان با نخستین روز از دهه کرامت با برگزاری جشن میلاد حضرت معصومه (س)، برنامه های این دهه در زنجان آغاز شد.

کد خبر: ۵۱۵۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶

به گزارش مهرزنجان، دهه کرامت همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) آغاز و با برگزاری برنامه های مختلف همزمان با میلاد مسعود هشتمین اختر تابناک امامت و لایت به کار خود پایان می دهد.

امروز هم این برنامه ها در استان زنجان آغاز می شود و طبق سنوات گذشته برنامه‌های متنوع و متعددی در استان اجرایی خواهد شد.

برگزاری مراسم جشن، همایش های مختلف، مراسم سخنرانی از مهم ترین برنامه های این دهه است که برگزاری آموزش عفاف گرایی در زنجان از دیگر برنامه های این دهه محسوب می شود.

روز پنجم ذی‌القعده در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز امامزادگان ثبت شده و از همان زمان نیز برنامه‌های مختلفی در این مکان‌ها همه شهرستان‌های استان اجرا می‌ شود.

گفتنی است همایش کرامت انسانی از منظر رضوی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت احمد بن موسی شاه‌چراغ(ع) و هم‌زمان با دهه کرامت برگزار می‌شود.

همزمان با فرارسیدن دهه کرامت برنامه‌های ویژه‌ای همچون جشن‌های مردمی، برگزاری همایش و نشست‌های تخصصی با محوریت معرفی سیره امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) در زنجان برگزار می‌شود.

کوچه و خیابان های زنجان در دهه کرامت غرق در نور و شادی است ومردم پایتخت شور و شعور حسینی با برگزاری جشن و پخش شربت و نذری ارادات خود را به اهلبیت(علیهم السلام) نشان می دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: دهه کرامت 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: