‪Google+‬‏ انتظار ملت این است که رئیس جمهور در مقابل دشمن محکم باشد
امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴
امام جمعه موقت زنجان:

امام جمعه موقت زنجان گفت: انتظار ملت این است که رئیس جمهور و وزاری دولت در مقابل دشمن محکم و ثابت باشند.

کد خبر: ۵۱۹۴
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸

به گزارش مهرزنجان، حجت‎الاسلام سید رضا موسوی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: رعایت تقوای الهی موجب سعادت در دنیا و آخرت می‌شود.

وی با اشاره به سفارشات مقام معظم رهبری به دولت، تصریح کرد: دولت دوازدهم سفارشات مقام معظم رهبری را اطاعت و آنها را مو به مو اجرا کند.

امام جمعه موقت زنجان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری به مسائل اساسی از جمله اقصتاد  و معیشت مردم توجه داشتند، تاکید کرد: معیشت و اقتصاد در طول این چهار سال باید به نقطه قابل قبولی برسد.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری سه جهت گیری مهم را به دولت سفارش کردند، افزود: در درجه اول پرداختن به مشکلات معیشتی مردم مهم است.

وی در ادامه تاکید کرد: دولت دوازدهم با انتخاب وزرای شایسته و رای اعتماد از سوی نمایندگان در اهداف مورد تاکید مقام معظم رهبری قدم بردارد.

امام جمعه موقت زنجان افزود: دولت و وزاری دولت تا حد امکان با ملت خود مهربان بوده و برای ملت انقلابی، سرافراز و  فهمیده شب و روز تلاش کنند.

حجت الاسلام موسوی ترویج ازدواج آسان در جامعه را خواستار شده و تاکید کرد: این امر مهم با جهیزیه و مهریه های کمتر می تواند شکل بگیرد.

وی با اشاره به شهادت شهید محسن حججی، این شهید را نمونه ای از جوانانی دانست در راه حفظ دین و در راه حرم اهلبیت از جان خود گذشت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: