‪Google+‬‏ عقب گردی به بهای پسرفت زنجان رقم می خورد
امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲
اندر احوالات انتخاب شهردار در زنجان؛

سمانه شاددل با حکم شهردار زنجان و درست در روهای آخر شورای چهارم به عنوان شهردار منطقه۲ زنجان منصوب شد، شاددل پیش از این معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری زنجان بود.

کد خبر: ۵۱۹۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۷

به گزارش مهرزنجان، روز شنبه مورخ 28 مرداد ماه سال 1396 خبر انتخاب سمانه شاددل به عنوان اولین شهردار زنجان در صدر رسانه های زنجان قرار گرفت.

خبری که برای بانوان اهمیت بالایی داشته و علاوه بر آن خیلی ها این انتخاب را به فال نیک گرفتند.

هر چند این انتخاب جنبه تبلیغاتی زیادی داشته و توانست در صدر خبرها قرار گیرد ولی قرار دادن این انتخاب در کنار عزل شهرار منطقه دو ، تداعی گر مسائلی می شود که می تواند در آینده شهر و شهردار انتخابی تعیین کننده باشد.

آری انتخاب سمانه شاد دل به عنوان شهردار منطقه دو زنجان درست در روزهای آخر شورای چهارم اتفاق افتاده که در کنار هم قرار دادن این اتفاق و از طرفی عدم انتخاب شهردار از طرف شورای جدید می تواند ارتباطی به هم داشته باشند.

اختلاف در شورای شهر زنجان و عدم تفاهم بر سر گزینه واحد برای انتصاب کرسی شهرداری از جمله عواملی است که می تواند در مورد آینده شهر زنجان تاثیر گذار باشد.

دامن زدن به شنیده ها و کنار هم قرار دادن این اتفاقات شاید نشان از خبری است که قرار است بعد از معرفی شورای پنجم در شهر بپیچد.

برخی شنیده ها حاکی از تلاش شهردار منطقه ۲ برای سرپرستی و حتی کرسی شهرداری است که در این صورت قطعا شهروندان باید شاهد تسفیه حساب های شخصی باشند که دود این آتش فقط چشم مردم و شاید برخی مسئولان را کور خواهد کرد.

تسفیه حساب های شخصی عقب گردی به بهای پسرفت زنجان را دنبال خواهد داشت که دودش بیشتر از همه در چشم مردم می رود تا بار دیگر عدم پیشرفت پروژه های شهری از جمله پل سیدالشهداء و پروژه عطیم سبزه میدان را نبینند.

مطابق با چارت جدید، شهردای زنجان دارای پنج معاونت، ۱۹ مدیریت ستادی و سه منطقه شهرداری و همچنین ۱۰ سازمان وابسته خواهد بود.

در این ساختار جدید نخستین شهردار زن در شهر زنجان منصوب شده است.

گفتنی است سمانه شاددل پیش از این به مدت چهار سال مسئولیت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری زنجان را برعهده داشت.

همچنین در ساختار جدید معاونت فنی و عمرانی قبلی به “معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری” تغییر پیدا کرده که سعید عباسی از این پست کنار گذاشته شده و به جای وی، اصغر عزیزی از مدیران سابق و از افراد نزدیک به حبیب ملائی یگانه بر مسند این معاونت تکیه زده است.

محمد مرادی مدیر روابط شهرداری زنجان از تغییر معاونت اداری مالی به معاونت مالی و اقتصادی در شهرداری زنجان خبرداد و گفت: در چارتی که از سوی وزارت کشور ارائه شده برخی از معاونت‌ها نیز براساس چارت تغییر می‌یابد.

مدیر روابط شهرداری زنجان گفت: در تغییرات ایجاد شده جعفر خداياري سرپرست مديريت سرمايه انساني شهرداري زنجان و مبین غایبلو نیز رئیس جدید سازمان بهشت زهرای زنجان شد.

حال باید متظر ماند و دید که شورای پنجم چه تصمیمی بر انتخاب شهردار زنجان می گیرند؟

انخاب شهردار مردمی و البته پر تلاش یکی از مهم ترین خواسته های شهروندان است که شورای جدید اولین عملکرد خود را با انتخاب شهردار به نمایش می گذارند و در نهایت مردم هستند که در مورد فعالیت های خوب و یا بد شهرداری قضاوت خواهند کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: