‪Google+‬‏ فرضیه انتشار سوالات و سو استفاده از آن قویا تکذیب می شود
امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
در پی انتشار سوالات امتحانی منتشر شد؛

یرو انتشار مطلبی در خصوص لو رفتن سوال های امتحانی یکی از مدارس ماهنشان یک روز قبل از امتحان در شبکه های اجتماعی، آموزش و پرورش به این موضوع واکنش نشان داد.

کد خبر: ۵۲۱۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰

به گزارش مهرزنجان، پیرو انتشار مطلبی در خصوص لو رفتن سوال های امتحانی یکی از مدارس ماهنشان یک روز قبل از امتحان در شبکه های اجتماعی، آموزش و پرورش به این موضوع واکنش نشان داد.

در این جوابیه که از روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به دست خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مهرزنجان رسیده، آمده است:

پیرو انتشار اخباری مبنی بر لو رفتن سوال امتحانی ماده درسی زبان انگلیسی در یکی از مدارس شهرستان ماهنشان، ضمن تکذیب خبر فوق، ذکر چندین نکته قابل توجه می باشد:

- ساعت شروع امتحان راس ساعت 8 صبح بوده و ساعت انتشار شایعه ساعت 9:05 که حدود یک ساعت پس از شروع آزمون می باشد و بیشتر دانش آموزان تا زمان انتشار برگه آزمون، جلسه امتحانی را ترک نموده بودند.

ضمن اینکه با مراجعه کارشناسان آموزش و سنجش اداره آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان و بررسی دقیق تمامی اوراق امتحانی و مشاهده پاسخ های اکثرا اشتباه، فرضیه انتشار سوالات و سو استفاده از آن قویا تکذیب می شود.

گفتنی است دایره حقوقی اداره آموزش و پروش ماهنشان ضمن محفوظ داشتن حق پیگیری حقوقی انتشار چنین شایعات بی اساسی که وجهه همکاران فرهنگی را مخدوش می کند، آمادگی انتشار برگه بازدید کارشناسان از جلسه امتحانی و اذعان آنان به صحت برگزاری آزمون و نیز بررسی برگه پاسخنامه دانش آموزان توسط کارشناسان اداره کل و صورتجلسات بسته سوالات را اعلام می دارد.

لو رفتن سوالات امتحانی

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها