‪Google+‬‏ اشغال بیروت یک روز ننگین در تاریخ آمریکا و اسرائیل است
امروز: یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه نسل کشی مسلمانان فقط برای تامین امنیت رژیم کودک کش اسرائیل و آمریکا انجام می شود، گفت: نسل کشی و مسلمان کشی در میانمار نمونه‌ای از این جنایت‌ها علیه مسلمانان است.

 

کد خبر: ۵۲۲۶
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹

به گزارش مهرزنجان، آیت الله شیخ علی خاتمی امروز در خطبه های نماز جمعه زنجان، با بیان اینکه 25 ذیحجه سال 10 هجری روز مباهله است، اظهار کرد: روز مباهله افتخاری است برای کسانی که پیرو و دنباله رو اهل بیت علیه السلام هستند.

وی با اشاره به اینکه 25 ذیحجه روز روز نزول سوره هل اتی است، ابراز کرد: اساس و پایه اجتماع خانواده است و یکی از ترفندهای مهم دشمن برای مسلط شدن به کشورهای اسلامی تهاجم فرهنگی است که به واسطه آن می خواهند بنیان خانواده را سست و ضعیف کنند.

نماینده ولی فقیه در زنجان با بیان اینکه روز تکریم بازنشتگان نیز یکی از رویداد های هفته جاری است، عنوان داشت: بازنشستگان سرمایه های عمومی جامعه هستند و باید جوانان در جامعه از تجربیات بازشستگان به خوبی استفاده کنند.

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه روز اشتغال بیروت توسط رژیم کودک کش و جعلی اسرائیل در سال 1361 یکی دیگر از رویداد های مهم هفته جاری است، تصریح کرد: این روز یک روز ننگین در تاریخ استکبار مخصوصاً آمریکا و رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل است.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه رژم کودک کش اسرائیل در این روز در میان سکوت خبری دنیا به مدت سه شب و سه روز جنایات متعددی را علیه مردم مظلوم بیرت انجام داده است ، افزود: در برخی از کتابها جنایات این رژیم کودک کش  به ثبت رسیده است که مردم مظلوم بیروت را به طرز فجیحی به شهادت رسانده است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه نسل کشی مسلمانان فقط برای تامین امنیت رژیم کودک کش اسرائیل و آمریکا انجام می شود، ادامه داد: نمونه از این جنایات را می توان به نسل کشی و مسلمان کشی در میانمار اشاره کرد که رهبر معظم انقلاب در این راستا فرموده اند:مجامع بین المللی در قبال این جنایات کر و لال شده اند و بی تحرکی کشورها و دولت های اسلامی در مقابل این نسل کشی شاهد هستیم.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه همه توطئه ها زیر سر آمریکای جنایتکار است، اضافه کرد: گروه تروریستی و تکفیری داعش را برای ساقط کردم دولت سوریه تشکیل داده اند تا به وسیله این گروه تروریستی سوریه و عراق را تجزیه کنند که همه این جنایات در راستای تامین امنیت رژم کودک کش اسرائیل انجام شده است.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام سه خط اصلی دارند، گفت: تشخیص مصالح کلان کشور،مشاوره و ارائه راه حل در رابطه با معضلات کشور ار وظایف مهم مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

منبع: عصر زنجان

 

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها