‪Google+‬‏ شهریور ماه با بیش از 14 میلیون تردد در جاده های زنجان به پایان رسید
امروز: یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان:

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : در شهریور ماه سالجاری 14 میلیون 8 هزارو 245  تردد در محور های مواصلاتی استان زنجان انجام شده است.

کد خبر: ۵۲۳۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶

به گزارش مهرزنجان، ایرج دست نشان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به كنترل تردد وسايل نقليه با 62 دستگاه ترددشمار برخط در محورهاي بين شهري استان، در شهریورماه سال جاري تعداد (14 میلیون 8 هزارو 245  تردد وسيله نقليه در 31 مقطع از محورهای مواصلاتي داراي ترددشمار برخط فعال استان زنجان (62 مسیر بصورت رفت و برگشت) ثبت شده ‌است.

وی با بیان اینکه در این مدت تعداد ترددها در جاده¬های کشور حدود 611 میلیون تردد بود که استان زنجان با این میزان تردد رتبه 15 ام کشور را داراست، ابراز کرد: بیشترین تردد در آزادراه زنجان-قزوین(خروجی استان) با 753 هزارو 742 تردد و محور زنجان-خرمدره با391 هزارو 25 تردد و کمترین تردد در محور تکاب- دندی  با20 هزارو 960 جابجایی صورت گرفته است.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان با اشاره به اینکه 2 میلیون898 هزارو 574 تردد مربوط به وسایل نقلیه سنگین است که 21 درصد از كل تردد درمحورهای مواصلاتی استان را به خود اختصاص داده است و در حالیکه میانگین کشوری 13درصد بود ، عنوان داشت: استان زنجان در رتبه پنجم کشور از حیث درصد تردد وسایل نقلیه سنگین در جادهها قرار دارد.

دست نشان با بیان اینکه ميانگين نرخ جريان تردد وسايل نقليه در محورهاي استان در اين مدت، 308 وسيله نقليه در هر ساعت بوده است، ابراز کرد: ميانگين كشوري اين نرخ در اين مدت 400 وسيله نقليه است.

وی  با بیان اینکه استان زنجان در خصوص نرخ جريان تردد وسايل نقليه در محورهاي مواصلاتي، رتبه 16 را در كشور داراست، تصریح کرد: بیشترین نرخ جریان تردد در آزادراه زنجان – قزوین (خروجی استان) با هزارو 13 تردد در ساعت و کمترین نرخ تردد در محورتکاب – دندی با 28 تردد در ساعت صورت گرفته است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها