‪Google+‬‏ 50 درصد کشته‌های تصادفات درون شهری در استان زنجان عابرین پیاده هستند
امروز: دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۸
رئیس پلیس راهور استان زنجان:

رئیس پلیس راهور استان زنجان با اشاره به بیشترین کشته‌های تصادفات درون شهری در استان زنجان گفت: 50 درصد از کشته‌های تصادفات درون شهری عابرین پیاده هستند.

کد خبر: ۵۲۳۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶

به گزارش مهرزنجان، رمضان آفریدون با اشاره به اینکه بیشترین کشته‌های ما در محور درون شهری 50 درصد عابرین پیاده هستند اظهار کرد: 45 درصد نیز موتورسوران هستند.

وی با اشاره به اینکه به برگزاری همایش موتورسوران قانومند در زنجان بیان کرد: این همایش در هفته ناجا در زنجان برگزار می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان زنجان با اشاره به اینکه به منظور ارتقای ایمنی راکبان موتورسیکلت، طرح توزیع کلاه ایمنی رایگان در زنجان برگزار می‌شود افزود: این امر به منظور فرهنگ سازی استفاده از کلاه ایمنی انجام می‌شود.

وی وضعیت خیابانهای گلشهر کاظمیه را معضل ترافیک آینده زنجان عنوان کرد و افزود: این شهرک ورودی و خروجی مناسبی برای کمربندی شمالی ندارد و خیابانهای این شهرک مناسب و استاندارد نیست.

آفریدون خاطر نشان کرد: بسیاری از مردم این شهرک هنوز ساکن نشدند و اگر همه مردم این شهرک ساکن شوند به لحاظ ترافیکی مشکلی بزرگی ایجاد خواهد شد.

وی افزود: این مشکل به شهرداری و در تمام جلسات ابلاغ شده و خود مسئولین نیز پیگیر این موضوع هستند و قول دادند این مشکل را حل کنند ولی زمان آن هنوز مشخص نیست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: