‪Google+‬‏ بیش از ۱۳ میلیون متر مکعب CNG مصرف ۳ ماهه تابستان سالجاری
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۲
رشد ۱۶ درصدی مصرف نفتگاز استان در ۳ ماهه دوم سال

مدیر منطقه شرکت پخش فرآورده های نفتی زنجان از افزایش مصرف فرآورده های نفتی بخش حمل و نقل در ۳ ماهه دوم سال خبر داد .

کد خبر: ۵۲۵۳
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲

به گزارش مهرزنجان، محمود آقا محمدیان از افزایش مصرف فرآورده های نفتی بخش حمل و نقل در ۳ ماهه دوم سال خبر داد و افزود: میزان مصرف بنزین در ۹۰ روز تابستان در سالجاری ۱۹۰ میلیون و ۹۲۰ هزار لیتر و مدت مشابه سال قبل ۱۷۲ میلیون و ۴۴۰ هزار لیتر بوده که این قیاس مصرف حاکی از یک روند افزایشی ۱۱ درصد در مصرف بنزین استان دارد .

وی به افزایش ۱۶ درصدی مصرف نفتگاز ۳ ماهه دوم سال اشاره کرده و افزود: میزان مصرف در سالجاری ۲۳۶ میلیون و ۷۵۰ هزار لیتر و مدت مشابه سال قبل ۲۰۲ میلیون و ۹۴۰ هزار لیتر بوده که نشان از یک افزایش ۳۳ میلیون و ۸۱۰ هزار لیتری دارد .

مدیر منطقه شرکت پخش فرآورده های نفتی زنجان در ادامه مصرف نفت سفید را در ۳ ماهه دوم سالجاری کاهشی برشمرده و افزود: کاهش ۵ درصدی مصرف بنزین حاکی از مصرف ۱۹ میلیون و ۵۶۰ هزار لیتر سالجاری و ۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر مدت مشابه سال قبل می باشد .

وی همچنین مصرف نفتکوره را افزایشی برشمرده و افزود میزان مصرف ۷ میلیون و ۳۶۰ هزار لیتر در ۳ ماهه دوم سالجاری و ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر در مدت مشابه سال قبل به ثبت رسیده که حاکی از یک رشد ۳۹ درصدی مصرف می باشد .

محمدیان ضمن اشاره به مصرف ۸۹۹۷ تن گازمایع در سال ۹۵ و ۸۱۵۲ تن در سالجاری مصرف این فرآورده را دارای یک کاهش ۹ درصدی توصیف کرد.

وی در پایان به میزان مصرف CNG استان اشاره کرده و تصریح کرد: میزان مصرف این فرآورده در سالجاری ۱۳ میلیون و ۵۳۰ هزار متر مکعب و مدت مشابه سال قبل ۱۲ میلیون و ۴۹۰ هزار مترمکعب بوده که این قیاس مصرف نشان از ثبت روند رشد ۸ درصدی در مصرف استان دارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها