‪Google+‬‏ پل سیدالشهداء (ع) زنجان تا یک ماه دیگر زیر بار ترافیک می رود
امروز: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵
رئیس کمسیون عمران شورای شهر زنجان:

رئیس کمسیون عمران شورای شهر زنجان با اشاره به آخرین وضعیت پل سیدالشهداء (ع) خیام زنجان گفت: پل سیدالشهداء (ع) خیام تا یک ماه دیگر زیر بار ترافیک می رود.

کد خبر: ۵۲۷۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴

عباس راشاد در گفت و گو با مهرزنجان، با اشاره به آخرین و ضعیت پل سیدالشهداء(ع) و برداشته شدن پایه های موقت این پل، افزود: پل سیدالشهداء (ع) خیام تا یک کاه دیگر زیر بار ترافیک می رود.

وی با اشاره به اینکه پایه ای موقت پل کاملا برداشته شده است، اظهار داشت: هم اکنون پل کاملا توسط پایلون نگه داشته شده است.

رئیس کمسیون عمران شورای شهر زنجان در ادامه افزود:کمسیون های شورا به صورت رسمی کار خود را شروع کرده اند و مرتب جلسات خود را برگزار می کنند.

راشاد تصریح کرد: برای اینکه دوستان جدید شورا از روند وضعیت عمرانی شهر اطلاعاتی داشته باشند گزارشات مفصلی تهیه کردیم و در اختیارآنها قرار دادیم.

وی اظهار داشت: دفترچه بودجه  و خلاصه ای از پیشرفت فیزیکی پروژه ها در اختیار اعضا قرار داده شد.

رئیس کمسیون عمران شورای شهر زنجان گفت: پروژه های های شاخصی که در شهر اجرا می شود از جمله آسفالت، فضاهای سبز و پل ها گزارش داده شده و روند کارها خوب است.

گفتنی است اجرای پل سید الشهدا از سال 89 در سه فاز اجرایی شده است که آخرین فاز این پل که شامل بخش روگذر است که به گفته مسئولان تا یک ماه آینده افتتاح می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: