‪Google+‬‏ آمریکایی ها از اول دروغگو بودند
امروز: دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۲
جانشین فرمانده سپاه قدس:

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: دوران بزن و در رو آمریکا گذشته و کاری از دست این کشور بر نمی آید.

کد خبر: ۵۲۹۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۸

به گزارش مهرزنجان، سردار اسماعیل قاآنی در مراسم یادواره 175 شهید مسجد آیت الله دستغیب و شهدای حرم که در مسجد آیت الله دستغیب زنجان برگزار شد، با اشاره به ایام اربعین حسینی، افزود: عظمت اربعین خیلی بالاتر از حدی است که در چهارچوب دوربین ها و تصاویر می گنجد.

وی با اشاره به اینکه شیعه تنها مکتبی است که رهبران آن بلا استثنا شهید شده اند، اظهار داشت: سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین(ع) الگوی همه است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه در یک دسته بندی، افراد در زندگی یا افراد با هدف و یا افراد بی هدف هستند، تصریح کرد: انسانهای با هدف نیز به انسانهایی با هدف مادی و معنوی قابل تقسیم هستند.

سردار قاآنی با بیان اینکه انسانهای بی هدف خود را به حوادث می سپارند، تصریح کرد: انسانهای با هدف معنوی برای رضای خدا کار می کنند و معنویت در همه کارهای آنها نمود پیدا می کند و آن طور که خدا می خواهد عمل می کنند.

وی با اشاره به اینکه جلوه گاه زندگی خدایی شهدا هستند، تصریح کرد: شهدا دارای هدف بودند و هدف نهایی آنها بندگی خدا بوده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی تمام دنیا زیر بلیت ذلت رفته بود، تصریح کرد: آمریکایی ها مشرف به همه مردم بودند و هر کسی برای مقاومت بلند می شد خفه می کردند.

سردار قاآنی با اشاره به نفوذ آمریکایی ها و نقش آنها قبل از جمهوری اسلامی در کشورها گفت: سر کشتی آمریکا به هر جهت که می چرخید مسئولان آن کشور به نفع آمریکایی ها عوض می شد.

وی با اشاره به بهانه جویی آمریکا، گفت: آمریکایی ها بعد از قضیه 11 سپتامبر سرو صدا انداختند که امنیت آمریکا به خطر افتاده و با قیافه عبوث به منطقه آمدند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: حرف آمریکا این بود که القاعده امنیت آمریکا را به هم زده است در حالی که خود آمریکایی ها القاعده را به وجود آوردند.

سردار قاآنی با بیان اینکه آمریکا حدود 150 هزار نفر در این جنگ برای افغانستان آورد، تصریح کرد: خودشان می گویند که 6 هزار میلیارد دلار در این دو جنگ هزینه کردند که 3 هزار میلیارد دلار برای جنگ افغانستان بود.

وی افزود: آمریکایی ها از اول دروغ گفتند و دنبال مقابله با ما بودند زیرا که بعد از 5 سال به میز مذاکره با طالبان رسیده اند.

جانشین فرمانده سپاه قدس با طرح این سوال که صدام که آدم خودشان بود چرا به عراق حمله کردند، گفت: شیمیایی و هسته ای بهانه بود زیرا خود امریکایی ها به عراق داده بودند که بعدا در دفاع مقدس بر سر مردم ما ریختند.

سردار قاآنی افزود: فلسفه آمدن آمریکایی ها به افغانستان این بود که بتوانند ادوات زیادی به خشکی بیاورند و از دریا به خشکی منتقل شوند تا در خشکی با ما جنگ کنند.

وی افزود: در این دو کشور آمریکا مستقیما وارد جنگ شده بود و دیگر جنگ نیابتی نبود.

جانشین فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: بنای آمریکا این بود سوریه را که کانون گروه های مقاومت است را به زمین بزند و بعد عراق بروند.

وی با اشاره به جنایت های داعش که سر خیلی ها را بریده و فیلم آن نیز منتشر شد، گفت: تکریت و موصل به وسیله جنگ گرفته نشد بلکه مردم این نوع خباثت ها را دیده و فرار کردند.

سردار قاآنی با بیان اینکه آمریکایی ها ادعا می کنند ائتلاف ضد داعش درست کردیم، تصریح کرد: این در حالی است که ما می دانیم هر جا فرماندهان داعش به خطر می افتند به آمریکایی ها می گویند .

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه دیگر گذشت زمانی که امریکا در دنیا تعیین کننده بود، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری دوران بزن و در رو گذشته است و آمریکایی ها هم اکنون در زدن ما گیر هستند و نه در رفتن.

گفتنی است این مراسم با تلاوتی از آیات قرآن کریم آغاز و سپس مداح اهلبیت سید یوسف شبیری در ابتدای مراسم مداحی کرد.

همچنین در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه زنجان، اعضای شورای شهر زنجان و مردم همیشه در صحنه پایتخت شور و شعور حسینی حضور با شکوهی داشتند.

انتهای پیام/ا

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: