‪Google+‬‏ اعزام بیش از 8 هزار زنجانی از طریق حمل و نقل مسافربری به عراق
امروز: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: ضروری است مردم در ایام اربعین از وسایل نقلیه جایگزین برای سفرهای بین‌شهری استفاده کنند.

کد خبر: ۵۳۰۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸

به گزارش مهرزنجان، ایرج دست نشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۳ آبان ماه که زمان برگشت زائران اربعین است،ناوگان حمل و نقل جاده ای استان در حال خدمت رسانی است.

وی ادامه داد: مسافرینی  که قصد عزیمت به سایر نقاط کشور را دارند از وسایل نقلیه جایگزین برای سفرهای بین‌شهری استفاده کنند.

وی افزود: هماهنگی های لازم با اداره کل راه آهن شمالغرب در خصوص افزایش ظرفیت قطارها درایام اربعین بعمل آمده است و هم استانی ها می توانند در این ایام از قطار وهمچنین سواری کرایه های مجوز دار استفاده کنند.

دست نشان تصریح کرد:  از ابتدای آبان ماه تا روز پانزدهم آبان 8 هزار و 408 زائر با ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری زنجان و ازطریق مرزمهران به  عازم کربلای معلی  شدند.

وی افزود: این تعداد مسافر طی  325 سفر به مرز مهران اعزام شدند و 54 سفر نیز مستقیم از این استان به نجف اشرف اعزام شدند.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین تعداد 2 هزار و  55مسافر جابجا شده اند.

وی گفت: سامانه پیامکی 3000990091 آماده دریافت انتقادات، پیشنهاد‌ها و شکایات مردمی است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان بیان داشت:رسیدگی به شکایات احتمالی زائران در قالب کمیسیون‌های ماده ۱۲ و رسیدگی به تخلفات شرکت‌ها و موسسات و رانندگان در قالب کمیسیون ماده 11 صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: