‪Google+‬‏ همه ارکان و مردم کشور در کنار کرمانشاه هستند
امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴
روحانی در کرمانشاه:

رئیس جمهور گفت: دولت به تمام آسیب دیده‌گان زلزله کرمانشاه اطمینان می دهد که از هیچ کمکی برای بازسازی این مناطق و حل این معضل کوتاهی نخواهد کرد.

کد خبر: ۵۳۱۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳

به گزارش مهرزنجان به نقل از مرصاد، حسن روحانی در بدو ورود به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: دیدار مردم قهرمان کرمانشاه همیشه جزو آرزوهای من بود اما دلم نمی خواست امروز که مردم ما غمبار هستند و مصیبت زده، باشد.

وی افزود: امیدواریم در روزهای افتتاح و خوش به اینجا که مردم آن هموار مرزبان و مرزدار ایران هستند بیاییم.

وی تسلیت به مردم غم زده را هدف سفر عنوان کرد و گفت: من می خواهم به نمایندگی ملت ایران هم به مردم کرمانشاه تسلیت بگویم. همچنین بگویم که مردم ایران در کنار مردم کرمانشاه هستند و هیچ ایرانی نیست که ناراحت مردم کرمانشاه نباشد.

روحانی گفت: همه ایرانیان در کنار هم برای رفع این معضلات همه توان خود را به کار می گیرند. از همه ملت ایران تشکر می کنم به خاطر هم نوایی در این اتفاق.

وی ادامه داد: از استان کرمانشاه و همه مسئولان اعم از دولتی و غیر دولتی هم تقدیر و تشکر می کنم که تمام توان خود را در این روزها به کار گرفتند تا مشکل مردم را حل کنند.
به همه آسیب دیده گان اطمینان می دهم که دولت با همه توان وارد شده و با تمام توان وارد می شود که این معضل را حل می کند.

رئیس جمهور گفت: مسئول اصلی بازسازی بنیاد مسکن است و خواهش می کنم همه مقامات اعم از دولتی و غیردولتی و... به بنیاد مسکن کمک کنند که این مناطق بازسازی شود و جداگانه عمل نکنند. ما نیز کمک خواهیم کرد تا در حداقل زمان مردم سامان یابند.

وی تاکید کرد: بی تردید خداوند مردم را تنها نخواهد گذاشت و مردم و همه نیروهای مسلح و... با تمام توان در کنار مردم خواهند بود.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها