‪Google+‬‏ کمک‌های دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان رهسپار مناطق زلزله‌زده غرب کشور شد
امروز: دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۲

کاروان کمک‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان از مدیریت بحران و پشتیبانی مرکز بهداشت استان زنجان صبح روز چهارشنبه 24 آبان‌ماه 96 به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ارسال شد.

کد خبر: ۵۳۱۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰

به گزارش مهرزنجان،با توجه به وقوع زمین‌لرزه در غرب کشور و بروز خسارت به هم میهنانمان در استان کرمانشاه و اعلام نیاز استان آسیب‌دیده کرمانشاه به برخی اقلام و نظر به برنامه‌ریزی صورت گرفته توسط حوزه معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ مقرر شد برابر نیاز دانشگاه مقصد، کمک‌هایی از سوی مدیریت بحران معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان صورت پذیرد.

در همین راستا دستگاه کانکس ۱۵متری اداری، 30 تخته چادر،  30 دستگاه والور، یک باب پایگاه بهداشت سیار، بیش از 10هزار بطری آب معدنی، ۳ باب سرویس بهداشتی پرتابل، یک باب حمام توالت سیار و... با پشتیبانی اداره کل مدیریت بحران استان، با 3 دستگاه تریلی ۱۸ چرخ نیروهای مسلح استان (نیروی زمینی ارتش، نیروی هوافضای سپاه، نیروی زمینی سپاه) یک دستگاه اتوبوس مرکزخدمات جامع سلامت سیار به مناطق زلزله‌زده غرب کشور و کرمانشاه اعزام شد.

در این برنامه دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان با همراهی دکتر محمدرضا صائینی معاون بهداشت دانشگاه و رییس مرکز بهداشت استان از امکانات و ظرفیت‌های فراهم‌شده در این کاروان بازدید و طی مصاحبه‌ای با واحد مرکزی خبر صدا و سیمای استان زنجان به تشریح اقدامات دانشگاه در این زمینه در دو بخش درمان و بهداشت پرداخت.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: