‪Google+‬‏ فتنه 88 یکی از خطرناک ترین توطئه های دشمن در سال های پس از انقلاب اسلامی بود
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۵
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان زنجان:

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه انصار المهدی(عج) زنجان گفت: فتنه 88 یکی از خطرناک ترین توطئه های دشمن در سال های پس از انقلاب اسلامی بود بود که با بصیرت مردم از بین رفت.

کد خبر: ۵۳۸۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴

حجت الاسلام سید رضا مصظفوی در گفت و گو با مهرزنجان؛ ضمن تبریک سالروز حماسه 9 دی افزود: فتنه 88 یکی از خطرناک ترین توطئه های دشمن در سال های پس از انقلاب اسلامی و از پیچیده ترین سناریوه های دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی بود.

وی تصریح کرد: همه تلاش های همه جانبه غرب با حمایت های مالی اطلاعاتی صاحب نظران انقلاب های رنگی و مخملی نهایتا منجر به فتنه بزرگ شد.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان زنجان گفت: دشمن با ایجاد مطالبات کاذب سیاسی و اجتماعی در مردم از جمله قائله های قومی، آنها را تحریک می کرد.

حجت الاسلام سید رضا مصطفوی تصریح کرد: دشمن در سال 88 پیچیده تر و با برنامه ریزی در صدد بر اندازی نظام انقلاب اسلامی بودند.

وی با بیان اینکه دشمن از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در صدد تسخیر ایران بوده است، افزود: بعد از پیروی انقلاب اسلامی دشمن شکست سنگینی خورده بود و می ترسید جمهوری اسلامی ایران الگویی برای سایر کشورها باشد.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان زنجان با بیان اینکه دشمن همچنان ساکت ننشته و در حال دسیسه علیه انقلاب اسلامی است، گفت: جنگ داعش و تکفیری ها قطعا و یقینا دست استکبار بوده و هدف آنها سلطه بر جمهوری اسلامی بوده که با بصیرت رزمندگان اسلام و فرماندهی با تدبیر سردار سلیمانی، موضوع مدیریت و منجر به شکست تکفیری ها و داعش در سوریه وعراق شد.

حجت الاسلام مصطفوی گفت: حضور با بصیرت مردم در 9 دی نقش بسزایی دارد، مخصوصا خانواده های شهدای مدافع حرم و رزمنگانی که به جبهه مقاومت اعزام می شدند که اینها حاکی از بصیرت مردم است.

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 9 دی حاکی از بصیرت مردم بود که مردم به موقع اقدام کرده و حماسه ماندگاری را از خود نشان دادند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها