‪Google+‬‏ بصیرت مردم فتنه دشمنان را خنثی کرد
امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

امام جمعه زنجان با بیان اینکه دشمنان برای انقلاب اسلامی نقشه های فراوانی کشیده بودند، گفت: مردم همیشه در صحنه استان زنجان بزرگوارانه در راهپیمایی علیه اغتشاشگران حضور پیدا کرده و با بصیرت فتنه دشمنان را خنثی کردند.

کد خبر: ۵۳۹۷
تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵

به گزارش مهرزنجان، آیت الله شیخ علی خاتمی امروز در خطبه های نماز جمعه استان زنجان به رویداد های مهم هفته جاری اشاره کرد و اظهار داشت: 16 دی ماه 1359 یکی از روزهای حماسی در عرصه دفاع مقدس است، اظهار کرد: در این روز جمعی از دانشجویان پیرو خط امام (ره) در اطراف هویزه در مقابل دشمن بعثی عراق به صورت مظلومانه به شهادت رسیده اند.

وی با بیان اینکه در 17 دی ماه 1314 نوکر حلقه به گوش انگلیس شاه پلهوی خواست سیاست های مذهب زدایی را در ایران اجرایی کند، ابراز کرد: عفت، پاکی ، تقوا،غیرت دینی ملت ایران مانع نفوذ کامل انگلستان در تمام ابعاد حکومتی این دست نشانده در ایران شد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه 21 دی ماه سالروز ترور شهید هسته ای شهید احمدی روشن از شهدای هسته ای است، عنوان داشت: شهید احمدی روشن به دست ایادی منافقین و کور دلهایی که اجیر بودند با دستور و حمایت های رژیم جعلی اسرائیل به شهادت رسید.

امام جمعه زنجان به حوادث اخیر رخ داده در استان زنجان اشاره کرد و افزود: مردم همیشه در صحنه استان زنجان بزرگوارانه در راهپیمایی علیه اغتشاشگران حضور پیدا کردند که من از حضور مردم همیشه در صحنه استان زنجان قدردانی می کنم.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه دشمنان برای انقلاب اسلامی نقشه های فراوانی کشیده بودند به طوری که کشور هایی مثل آمریکا ، ،انگلیس ،فرانسه و رژیم غاصب اسرائیل از حضور فتنه گران در خیابانها ایران اسلامی جشن گرفته بودند، تصریح کرد: دشمن این سری برای انقلاب اسلامی نقشه های فراوانی کشیده بودند که با دفعات قبل تفاوت زیادی داشت.

وی با اشاره به اینکه اغتشاشگران با تمام وقاهت پرچمی که اسم اعظم خداوند را دارد و نماد ،هویت و شناسنامه یک کشور است را به آتش کشیدند، ادامه داد: اغتشاشگران به اقتصاد جامعه لطمه و آسیب زدند و در برخی از شهرها بی گناهان را به شهادت رساندند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه نیروهای امنیتی و انتظامی با جدیت و صبورانه و عالی در مقابل اغتشاشگران ایستادند و به در شب و روز در صحنه بودند، اضافه کرد: دشمنان به این امر اعتراف کردند که نیروی انتظامی سرباز فدایی ولایت است که سربلند از این عرصه خارج شد.

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه زنجان را تنها ایران نمی شناسد اغلب کشورها ایران استان زنجان را به عنوان پایتخت شور و شعور حسینی در جهان می شناسند، تاکید کرد: مدال افتخار سه هزار شهید،شهدای مدافع حرم و اولین راهپیمایی و تظاهرات در دوران طاغوت را خانم های زنجانی آغاز کردند.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه برای حفظ انقلاب بیش از 200 هزار شهید جان خود را فدا کرده اندخاطرنشان ساخت: برای حفظ انقلاب از خود انقلاب هزینه های زیادی شده است.

انتهای پیام / 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها