‪Google+‬‏ افزایش 10 الی 11 درصدی بودجه عمرانی شهرداری زنجان؛ باید بگوییم دست ما در جیب مردم است
امروز: دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۰
رئیس شورای شهر زنجان خبر داد؛

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به میزان بودجه شهرداری زنجان، گفت: بودجه جاری شهرداری زنجان نسبت به بودجه عمرانی 40 به 60 بود که امسال بودجه عمرانی حدود 10 الی 11 درصد افزایش پیدا کرده است.

کد خبر: ۵۴۱۶
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴

به گزارش مهرزنجان، احمد نصیری در جلسه علنی شورای شهر زنجان ضمن تسلیت شهادت گونه پرسنل کشتی سانچی با بیان اینکه در این حادثه خسارات مالی و روحی شدیدی وارد شد، افزود: باید با مدیریت صحیح این حوادث را کاهش داد.

وی در ادامه با اشاره به میزان بودجه شهرداری زنجان تصریح کرد: بودجه جاری شهرداری زنجان نسبت به بودجه عمرانی 40 به 60 بود که امسال بودجه عمرانی حدود 10 الی 11 درصد افزایش پیدا کرده است.

رئیس شورای شهر زنجان با بیان اینکه در کنار اصلاح بودجه، اصلاح ساختاری نیز خیلی مهم است، گفت: مردم از سرگردانی وکاغذ بازی خسته شده اند.

نصیری با بیان اینکه امیدواریم ساختار نیز اصلاح شود تصریح کرد: مردم از کاغذ بازی اداری خسته شده اند و بیشتر شکایات مردم نیز در این زمینه است.

وی با تاکید بر اینکه بودجه شهرداری زنجان کم است، تاکید کرد: باید دوستان در شورای شهر  تلاش کنند و نسبت به در آمدهای پایدار توجه داشته باشند.

رئیس شورای شهر زنجان گفت: باید بگوییم دست ما در جیب مردم است و امید است با تغییرات صورت گرفته فشار از مردم کم شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه نباید وعده و وعیدهای بیخود در خصوص ساخت پروژه ها به مردم بدهیم، گفت: باید قول های عملیاتی به مردم داد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: