‪Google+‬‏ بودجه شهرداری زنجان سال آینده 450 میلیارد تومان بسته شد؛ برای اولین بار نظر مردم در تدوین بودجه لحاظ شده است
امروز: دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۱
شهردار زنجان:

شهردار زنجان با اشاره به الحاق پیوست سرمایه‌گذاری به بودجه سال آینده گفت: با احتساب تحقق 150میلیارد تومان سرمایه گذاری، بودجه کل شهرداری زنجان به 450 میلیارد تومان می‌رسد.

کد خبر: ۵۴۱۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴

به گزارش مهرزنجان مسیح الله معصومی در جلسه علنی شورای شهر زنجان ضمن تسلیت ضایعه کشتی سانچی، افزود: امیدواریم با مدیریت درست و پیگیری مسئولان دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

وی با بیان اینکه بودجه شهرداری شهرداری زنجان در سال 97 تقدیم اعضای شورای شهر زنجان می شود، تصریح کرد: با تلاش بی دریغ و مجدانه همکاران، مشاوران،و مدیران این بودجه با تفاوت مهم در شهرداری تدوین شده است.

شهردار زنجان با تاکید بر اینکه برای اولین بار نظر مردم در تدوین بودجه سال 97 لحاظ شده است، تاکید کرد: لیست نظر سنجی از مردم نیز به پیوست در اختیار شورای شهر زنجان قرار می گیرد.

معصومی با بیان اینکه بودجه امسال به غیر از سبزه میدان 210 میلیارد تومان بود، گفت: در بودجه سال 97 مبلغ 245 میلیارد تومان برای شهرداری و 55 میلیارد تومان برای سازمان ها در نظر گرفته شده و بودجه سال 97 شهرداری زنجان به مبلغ 300 میلیارد تومان پیش بینی شده است.

شهردار زنجان با اشاره به الحاق پیوست سرمایه‌گذاری به بودجه سال آینده گفت: با احتساب تحقق 150میلیارد تومان سرمایه گذاری، بودجه کل شهرداری زنجان به 450 میلیارد تومان می‌رسد.

وی با بیان اینکه حدود 25 درصد افزایش بودجه در سال 97 داریم ، تصریح کرد: در سال گذشته حقوق پرسنل مربوط به فضای سبز در حوزه عمرانی بوده که امسال به جاری انتقال داده شده است.

شهردار زنجان با بیان اینکه در لایحه جدید  134 میلیارد تومان بودجه جاری شهرداری است، گفت: 111 میلیارد تومان بودجه عمرانی است که 10 درصد افزایش عمرانی خواهیم داشت.

وی افزود: در بودجه امسال سرانه بودجه هر شهروند زنجانی 593 هزار تومان در سال جاری بود که در بودجه سال‌ 97 با 17.5 درصد رشد به 697 هزار تومان رسیده است.

معصومی با اشاره به اهم پروژه های در سال جدید تصریح کرد: احداث تقاطع غیر همسطح با برنامه ریزی های منظم، و احداث اولین پیاده راه زنجان حدفاصل سبزه میدان تا چهارراه انقلاب از جمله برنامه ها است.

وی در ادامه با اشاره به  فرسودگی و ناکار آمدی ساختمان شهرداری منطقه یک زنجان گفت: احداث ساختمان شهرداری منطقه یک از دیگر برنامه هاست.

معصومی تکمیل امتداد زینبیه غربی، تکمیل پارک بانوان و تکمیل پارکینگ طبقاتی سعدی را از دیگر برنامه های مهم شهرداری در سال 97 برشمرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: