‪Google+‬‏ روشنایی بلوار نینوا در پونک تا پایان سال به اتمام می رسد
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۷
شهردار منطقه دو زنجان:

شهردار منطقه دو زنجان با اشاره به اینکه در زمینه پروژه بلوار نینوا انجام امور روشنایی در حال انجام است، گفت: روشنایی بلوار نینوا تا پایان سال به اتمام می رسد.

کد خبر: ۵۴۶۶
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰

به گزارش مهرزنجان، علی محمدی با اشاره به اینکه در حوزه فضاهای سبز شهری نیز برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده است، گفت: در زمینه پروژه بلوار نینوا انجام امور روشنایی در حال انجام است که در تلاش هستیم این کار تا پایان سال به اتمام  برسد.

وی با بیان اینکه شهرداری به مشکلات ترافیکی این منطقه  با اجرای طرح توجه کرده است، گفت: حل مشکل ترافیکی این شهرک ها با اجرای بلواری همانند بلوار نینوا(پونک) ضروری است که خوشبختانه اجرایی شده است.

شهردار منطقه دو زنجان، افزود: یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که در منطقه دو اجرایی خواهد شد، تقاطع گلشهر کاظمیه است.

گفتنی است از جمله موضوعاتی که توسط مراجعان در اتوبوس خدمت مطرح شد، مباحث مربوط به ساخت و ساز بناها و مباحث مربوط به صدور پروانه بود.

همچنین بحث نظافت شهری و جمع‌آوری زباله نیز از دیگر موضوعاتی بود که توسط شهروندان مطرح شده و خواستار پیگیری آن توسط شهرداری شدند.

همچنین مباحث مربوط به مشکلات آسفالت نیز از دیگر موضوعات مطروحه در اتوبوس خدمت بود.

سرپرست شهرداری منطقه دو زنجان در این باره اظهار کرد: خوشبختانه استقبال مردم از استقرار اتوبوس خدمت در محلات مختلف مطلوب بوده و هر نوبت شاهد افزایش مراجعه کنندگان هستیم.

محمدی تصریح کرد: شهرداری علاوه بر پیگیری موضوعات مطروحه در اتوبوس خدمت، برنامه‌های متعدد دیگری نیز اجرایی خواهد کرد.

انتهاي پيام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: