‪Google+‬‏ جمع‌آوری مکانیزه زباله موجب کاهش هزینه و افزایش بهداشت عمومی می‌شود
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۱
سرپرست سازمان پسماند شهرداري زنجان:

سرپرست سازمان پسماند شهرداري زنجان گفت: ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﮑﺎﻧﯿﺰه، ﺻﺮﻓﻪ ﺟﻮﯾﯽ در زﻣﺎن و ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺟﻤﻊ آوري زﺑﺎﻟﻪ، اﻓﺰاﯾﺶ ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﻋﻤﻮﻣﯽ و ﺟﻠﻮﮔﯿﺮي از اﻧﺘﺸﺎر آﻟﻮدﮔﯽ زﺑﺎﻟﻪنیز صورت خواهد گرفت.

کد خبر: ۵۴۷۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶

به گزارش مهرزنجان، هاشم نجفی اظهار کرد: یکی از اقدامات مهمی که توسط مجموعه مدیریت شهری در حال انجام است، بحث جمع‌آوری زباله است.

وی با اشاره به اینکه بخش اعظمی از اعتبارات شهرداری در حوزه جمع‌آوری زباله‌ و پساب‌ها هزینه می‌شود، تصریح کرد: نظافت و تمیزی شهر مدیون و مرهون پاکبانان در این حوزه است.

سرپرست سازمان پسماند شهرداري زنجان با بیان اینکه در حال حاضر اقدامات مربوط به جمع‌آوری زباله به صورت سنتی انجام می‌شود، تصریح کرد: البته در تلاش هستیم که با همکاری بخش خصوصی این کار به صورت مکانیزه انجام شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کار جمع‌آوری زباله در شهر زنجان از طریق 30 خاور انجام می‌شود، گفت: البته تعداد ماشین‌آلات منطقه به منطقه و با توجه به جمعیتی که منطقه دارد، متفاوت است.

نجفی با اشاره به اینکه در صورت مکانیزه شدن، تعداد ماشین‌آلات مورد نیاز نیز کمتر می‌شود، اضافه کرد: ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﮑﺎﻧﯿﺰه، ﺻﺮﻓﻪ ﺟﻮﯾﯽ در زﻣﺎن و ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺟﻤﻊ آوري زﺑﺎﻟﻪ، اﻓﺰاﯾﺶ ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﻋﻤﻮﻣﯽ و ﺟﻠﻮﮔﯿﺮي از اﻧﺘﺸﺎر آﻟﻮدﮔﯽ زﺑﺎﻟﻪنیز صورت خواهد گرفت.

سرپرست سازمان پسماند شهرداري زنجان همچنین درباره واگذاری امور مربوط به جمع‎آوری زباله به بخش خصوصی نیز گفت: هم اکنون بحث جمع آوری زباله شهرداری منطقه دو توسط بخش خصوصی انجام می‌شود.

انتهاي پيام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: