‪Google+‬‏ طنز
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸

با عنایت به اینکه منشور حقوق شهروندی جهت اظهار نظر صاحب نظران ارایه شده است، پیشنهادهای زیر برای افزوده شدن در این منشور ارایه می گردد

کد خبر: ۸۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۰

    به گزارش مهرزنجان، به نقل از عرش نیوز، با عنایت به اینکه منشور حقوق شهروندی جهت اظهار نظر صاحب نظران ارایه شده است، پیشنهادهای زیر برای افزوده شدن در این منشور ارایه می گردد:

 

منشور حقوق شهروندی

۱. هر کس در هر مقام و جایگاهی می تواند با هر کس که می خواهد تلفنی گفت و گو نماید و مهم تر از آن به تماس تلفنی هر کسی پاسخ دهد.  ۲. پست های دولتی برای همگان است حتی کسانی که زمانی در برابر امنیت ملی کشور و آبروی نظام ایستاده باشند.  ۳. دولت حق ندارد برای جابجایی مدیران از اتوبوس استفاده کند. برای حفظ حقوق مردم، استفاده از قطار به سبب امنیت بیشتر و هزینه کمتر جایگزین می گردد.  ۴. فیس بوک حق مسلم هر ایرانی و از نیازهای اصلی هر شهروند است.دولت تمام تلاش خود را برای استفاده از این ابزار ارتباطی به کار می گیرد.  ۵. چون پرداخت یارانه نقدی گداپروری و دون شان مردم است. دولت موظف است تا سبد حمایتی کالا به مردم اهدا نماید.  ۶. اکنون مهمترین مشکل کشور در حوزه فرهنگی، ممیزی کتاب است. دولت نباید تا حل شدن کامل این موضوع، دست به اقدام دیگر فرهنگی بزند.  ۷. داشتن مسکن مناسب حق هر ایرانی است، البته نه مسکن مهر که حتی نامش نیز تورم زاست. دولت با تغییر نام مسکن مهر به مسکن اجتماعی، از حقوق حقه مردم پاسداری خواهد نمود.  ۸. درست است که نویسنده ممنوع القلم نداریم اما این موضوع نباید مانع شود که ما تلاش نکنیم تا هیچ نویسنده ای ممنوع القلم نباشد!  ۹. قهر چیز بدی است.هیچ کس حق ندارد قهر کند. دولت وظیفه دارد با اجرای طرح ملی «آی آشتی، آشتی، آشتی» همه قهرها را به آشتی تبدیل نماید.  ۱۰. اکنون زمان استفاده از داس نیست چراکه با وجود کمباین، استفاده از داس منطقی نمی باشد. از حقوق مردم این است که کلید کمباین را داشته باشند و آن را برای درو به کار بیندازند.

انتهای پیام /

نویسنده : مهرزنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: