‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۹۲    عبارت مورد جستجو: اصلاح طلبان

فروش مشروب با برند شرکت مشهور/پخش شب‌نامه یک فرقه ضاله/بورسیه دختر مشاور و خواهر معاون وزیر/خانواده وزیر کجاست؟/فعالیت زیر پوستی اصلاح‌طلبان

فروش مشروب با برند شرکت مشهور، پخش شب‌نامه یک فرقه ضاله، بورسیه دختر مشاور و خواهر معاون وزیر و فعالیت زیر پوستی اصلاح‌طلبان از جمله خبرهای امروز دانا بود.

كد خبر : ۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


واکنش‌ها به اظهارات آقای تئورسین/آیا اصلاح طلبان فکر جدیدی در سر دارند؟

در پی اظهارات عجیب حجاریان در یک روزنامه دولتی مبنی بر انحلال مجلس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی واکنش های متعددی به آن نشان داده و اظهار داشتند حجاریان باید از گذشته عبرت بگیرد.

كد خبر : ۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


ابتذال در دانشگاه‌ها به روبوسی دختر و پسر رسید/برگزاری کلاس برای تدریس عقاید یک فرقه/اختلاس رئیس اوقاف یکی از شهرستان‌ها/تراول50 هزار تومانی تقلبی

خبرنگاران شبکه اطلاع رسانی دانا در طول هفته از اخباری اطلاع می‌یابند که این اخبار در قالب بسته خبری با عنوان "محرمانه‌های دانا" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


وفاداران جنبش سبز نباید وارد قدرت شوند

وقتی عضو رسمی شورای شهر پایتخت که در دقیقه های آخر توانسته تایید صلاحیت خود را بگیرد درست در روز نه دی در صفحه وی چت خود عکس جنبش سبز را قرار می دهد باید انتظار چنین اظهار نظرهایی را از خاتمی داشته باشیم

كد خبر : ۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


دستگیری جاسوس در شمال کشور/تقدیر از فتنه‌گران در یک مراسم معارفه/راه‌اندازی شبکه وی‌چت ویژه اصلاح‌طلبان/انهدام TNT حادثه آفرید

خبرنگاران شبکه اطلاع رسانی دانا در طول هفته از اخباری مطلع می شوند که این اخبار در قالب بسته خبری با عنوان "محرمانه‌های دانا" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


تکذیب سخنان رئیس‌جمهور در مورد خزانه خالی از سوی وزیراقتصاد/تکاپوی تیم منتسب به هاشمی برای خبرگان

خبرنگاران شبکه اطلاع رسانی دانا در طول هفته از اخباری مطلع می شوند که این اخبار در قالب بسته خبری با عنوان "محرمانه‌های دانا" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


جلسه اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده با حضورخاتمی، توفیقی و زنگنه+جزئیات

روز سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور برخی از وزیران دولت خاتمی و برخی مسئولین از جمله توفیقی مشاور وزیرعلوم و بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و با حضور محمد خاتمی در سالن اجتماعات رایزن در منطقه دارآباد تهران برگزار شد.

كد خبر : ۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


هاشمی: از روحانی دلخورم/ الویری: روحانی مطالبات اصلاحات را محقق نمی‌کند/ باهنر: عبور از روحانی را کلید زده‌اند

اصلاح طلبان در حالی که با چالشی به نام ائتلاف با دولت سر وکار دارند، با محوریت موسوی خوئینی ها،خاتمی و هاشمی در حال برنامه ریزی برای انتخابات آینده مجلس هستند. برنامه هایی که موسوی خوینی ها آن را تشریح کرده و برخی از چهره های سیاسی نیز از همگرایی اعتدالیون با اصلاح طلبها در انتخابات آینده اظهار نا امیدی کرده اند.

كد خبر : ۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


از وزرای میلیاردی تا گزارش جنجالی از زندگی اشرافی عضو شورای شهر/مردم همچنان در صف سبد کالا

ترویج و تبلیغ زندگی خانم دانشور یکی از اعضای شورای شهر تهران که بینش سیاسی اش اصلاح طلبانه نیز است عملا بر همه احادیث و سفارشات بزرگان دین و مذهب در مورد ساده زیستی و توجه به آن خط بطلان می کشد.

كد خبر : ۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


همه اظهارات یونسی/ از حمایت شیرین عبادی تا فعالیت های قومیتی در دولت یازدهم

اخیراً علی یونسی به عنوان دستیار ویژه رئیس‌ جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی اظهار نظرهایی داشته است که لازم شد تا همه این اظهارات را در یک پرونده ویژه جمع کنیم.

كد خبر : ۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


باید از فضای سنگین رسانه ‌ای دوران دوم خرداد عبرت بگیریم/هم‌صدایی برخی رسانه‌های داخلی با معاندین

یک کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: برخی از رسانه‌های داخلی با برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های اپوزیسیون در خارج از کشور هم­صدا شده‌اند و اشتراکات زیادی با آن‌ها دارند.

كد خبر : ۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


آیا امام(ره) هاشمی را انقلابی می دانست؟

جریان تجدیدنظرطلبی و افراطی از آنجایی که نمی توانند در ظاهر به افکار و اندیشه های امام راحل پشت کنند مجبور به تاویل و تفسیر نسبی گرایانه از اندیشه های ایشان شده اندش

كد خبر : ۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


از خاطرات "من بودم و امام" تا صحبت‌های تکراری در مورد 8 سال گذشته

تقریباً برنامه ریزی‌های لازم جهت ورود اصلاح‌طلبان به مجلس شورای اسلامی در دور بعد انجام شده است و دولت به این امیدوار است تا با ورود به مجلس دهم قسمتی از برنامه های خود را پیش ببرد؛ ورود به مجلس خبرگان نیز می تواند تضمین بیشتری به دولت بدهد تا بتواند بدون دغدغه دولت و مجلس را در دست بگیرد.

كد خبر : ۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


رفاه طلبی و اصلاح‌طلبی؛ دو دردسر بزرگ

اگر بگوییم مسئولان سیاست خارجی هوش بالایی ندارند و نمی دانند خانم اشتون قبل از کودتای اوکراین به آنجا رفته و با مخالفان صحبت کرده، حرف درستی نیست؛ بالاخره شخصی که برای سطوح بالای سیاست خارجی مملکت انتخاب می شود باید فرقی با عموم افراد داشته باشد.

كد خبر : ۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


دهان‌هایی که باید بسته شوند تا دهان های دیگر باز شوند/ سیاست یک بام و دو هوا در دولت

جای این سئوالات باقیست، که مگر در توافق ژنو، پرونده ی فساد نفتی کرسنت و برخی سیاستهای دولت چه حقایقی نهفته است که ژنرال های باسواد (امنیتی) و حقوقدان، اینگونه، رسانه هایی را که بدانها می پردازند، با داس مورد عنایت قرار می دهند؟

كد خبر : ۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


توصیه یک روحانی به رئیس‌جمهور

توصیه ای به دکتر حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران؛ "از دست افراطی ها عصبانی نشوید، آن ها همین را می خواهند.

كد خبر : ۱۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


برنامه ریزی آیت الله برای انتخابات خبرگان/ اعضاء احتمالی این لیست

طیف هاشمی در تهران لیست انتخاباتی مجلس خبرگان با نام «مجتهدان مصلح و مبتکر» این لیست را تهیه کرده و در حال تکمیل آن در شهرستان ها هستند.

كد خبر : ۱۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


از خبر عجیب سفر شبانه سید حسن خمینی به کرمانشاه تا سریال عمامه گذاری های یک شبه/ وقتی انصاری حرف رئیس جمهور را نقض می کند!

چند روز مربوط به مراسم تشییع آیت الله زرندی از یاران انقلاب با حضور سیاسیون اصلاح طلبی که برای این چنین مراسمی هم حاشیه ساز می شوند به پایان رسید اما همچنان این موضوع که خیمه کوچک اصلاحات در کرمانشاه به دنبال یک ستون می گردد، ادامه دارد.

كد خبر : ۱۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


کفاره حمایت خود را از دولت قبل با حمایت دولت جدید بدهید/ خدا شما را ببخشد

آقایان حرمت خود را حفظ کنند، با دولت هماهنگ شوید دولت اسلامی است شما که درگذشته دولت قبلی را حمایت کردید خدا شما را ببخشد، حداقل بعنوان کفاره، این دولت را حمایت کنید.

كد خبر : ۱۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


پشت پرده اصرار اصلاح‌طلبان برای رفع حصر/آیا اصلاحات با رفع حصر تطهیر می‌شود؟

به نظر می رسد قائله فتنه 88 تمام سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان در کشور را نابود کرده است و احیا و اعاده حیثیت این جریان تنها در گرو زدودن و پاک کردن صحنه تلخ فتنه 88 از حافظه اجتماعی ایران است که از طریق رفع حصر موسوی و کروبی به عنوان 2 تن از سران فتنه 88 محقق می شود.

كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


پشت پرده توزیع مانتوهای سبز در فتنه به دستور فائزه هاشمی+تصاویر

200 هزار مانتوی سبز که اگر قیمت هر کدام را حداقل قیمت 20 هزار تومان در نظر بگیریم ، تقریبا هزینه معادل 4 میلیارد تومان را به خود اختصاص می دهد.

كد خبر : ۱۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


ناگفته‌های ماجرای مک‌فارلین/از حضور خانواده هاشمی تا خود کشی مک فارلین/ روحانی فقط هدایا را تحویل گرفت

محمدی گفت: آقای مک فارلین با لباس مبدل و به عنوان مهاندار هواپیمای ایرلندی و با پاسپورت جعلی ایرلندی همراه با تیمش که یک شخص ایرانی الاصل اسرائیلی نیز همراه آنها بود به خاک ایران وارد شدند؛ آنها یک انجیل که توسط ریگان امضا شده بود را برای امام فرستادند، 3 قبضه اسلحه کمری طلایی برای سران 3 قوه و یک کیک که روی آن یک کلید طراحی شده بود را همراه داشتند.

كد خبر : ۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


هیچ کس حق ندارد به قوه قضاییه فشار وارد کند؛ حتی شما دوست عزیز ...

جمله رییس جمهور در اجلاس سالانه قوه قضاییه مبنی بر اینکه «هیچ کس حق ندارد به قوه قضاییه فشار وارد کند» دارای چند بعد و نکته اساسی است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شود.

كد خبر : ۱۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


ائتلاف خاتمی، هاشمی و ناطق نوری در روزنامه های زنجیره‌ای+تصاویر

در حالی که عارف در تب تاب انتخابات مجلس شورای اسلامی است، روزنامه های اصلاح‌طلب به استقبال ناطق رفته و وی را همراه با خاتمی معرفی می کنند.

كد خبر : ۱۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


انتخابات مجلس بهانه ای برای سوءاستفاده از دولت/تحرکات برای تصرف کرسی‌های سبز بهارستان

با روی کار آمدن دولت یازدهم، بعضی از رسانه ها و نمایندگان مجلس درپی تشکیل فراکسیون اعتدال هستند همانطوری که از ظاهر آن مشخص است وظیفه اصلی اش، چشم پوشی کردن از اشتباهات و لابی کردن برای پیشبرد اهداف دولت است.

كد خبر : ۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


سهم خواهی اصلاح طلبان از دولت

اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری با این به روحانی رأی دادند که بتوانند پس از 8 سال دوری از فعالیت سیاسی، به عرصه سیاست باز گردند؛ اما پس از روی کار آمدن دولت یازدهم این افراد نتوانستند به جایگاه‌های سیاسی دست پیدا کنند.

كد خبر : ۱۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


اتحادگنبد رسانه ای صهیونیستی و روزنامه های زنجیره ای

جریان رسانه ای این بار خلاف جهت صهیونیست ها عمل کرد و صهیونیست ها به همراه غول های رسانه ای چون cnn، bbc و فاکس نیوز نیز نتوانست صدای مظلومیت غزه را خاموش کنند.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


داعش‌های شیعه صادق شیرازی‌ها هستند/ حذف آخوندهای درباری اهل سنت با روند بیداری اسلامی

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) اظهار داشت: جریانهایی مانند یاسر حبیب و شیرازی‌هایی که حامی یاسر حبیب هستند، در واقع داعشی های شیعی هستند؛ غربی‌ها با شمشیر شیعیان را علیه اهل سنت تحریک می‌کنند و اینها نیز با توهین به بزرگان اهل سنت، سنی‌ها را علیه شیعه تحریک می‌کنند.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


تصمیم نوری، کرباسچی و مرعشی برای تشکیل هیئت اجرایی جهت تمرکز بیشتر روی انتخابات مجلس

اخیراً جلسه‌ای با حضور عبداله نوری، کرباسچی و مرعشی تشکیل شده است که این جلسه مصوباتی هم داشته است.

كد خبر : ۱۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


بلاتکلیفی و انشقاق؛ حاصل تلاش یکساله اصلاح طلبان/تلاش برای بازگشت احزاب منحله

اصلاح طلبان بی شک جزو اولین جریاناتی بودند که در بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی فعالیت خود را آغاز کردند. اهالی این جریان از همان روزهای ابتدایی پس از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که بیش از 30 ماه تا انتخابات مجلس فرصت باقی بود، جلسات انتخاباتی خود را برپا کرده و حتی فعالیت در سایر استان ها را نیز آغاز کردند.

كد خبر : ۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


پیام اختصاصی خاتمی برای نشریه به اصطلاح دانشجویی/حمایت آقازاده معروف از نشریه حامی فتنه+تصاویر

اخیرا نشریه‌ای به نام "پگاه آزاد" در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با نام دانشجویان و به کام اصلاح طلبان منتشر شده است.

كد خبر : ۲۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


عبور از خطوط قرمز در دانشگاه ها/ در دانشگاه ها چه خبر است؟

رویکرد دولتی ها درباره وزارت علوم نیز به نوعی این اجازه را به این دست افراد داده تا در رفتار و کردار خود در دانشگاه ها ابایی از مقامات بالادستی نداشته و هر آنچه که می خواهند را انجام دهند.

كد خبر : ۲۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


اصرار دولت برمعرفی فتنه گران برای وزارت علوم از روی لجبازی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: لجاجت و اصرار دولت به معرفی فتنه گران برای وزارت علوم از روی لجبازی باشد.

كد خبر : ۲۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۳


اصولگرایان فتنه را خط قرمز خود می دانند/اصولگرایان آمریکا را دشمن شماره یک جمهوری اسلامی می دانند

عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز گفت:اصولگرایان همچنان فتنه 88 را خط قرمز خود می دانند و اعلام می کنند که فتنه گران خائنان به کشور هستند.

كد خبر : ۲۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


خود محسن هاشمی هم توانمندی قالیباف را بیشتر از خودش می‌داند/وحدت بین اصول‌گرایان انتخابات محور است/باید اهداف کوچک را فدای اهداف بررگ کرد

 عضو شورای شهر تهران گفت: اصولگرایان اگر هدف‌های کوچک را فدای هدف بزرگتر کنند ، می‌توانند موفقیت های بهتری را برای خدمت به مردم رقم بزنند.

كد خبر : ۲۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۹


پورنجاتی؛به کجا چنین شتابان

انگار روی کار آمدن دولت روحانی برای برخی ها خیلی هم بد نبود،منظورم آنهاییست که با به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، امیدی دوباره در دلهایشان برای خود نمایی و اظهار نظرهای عجیب کاشته شد.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


لغو گسترده سخنرانی های منتقدان دولت در دانشگاه های کشور/ انصراف بسیج دانشجویی از حضور در مراسم سخنرانی روحانی/ تجمع اعتراضی برای جلوگیری از سخنرانی فائزه هاشمی

بسیج دانشجویی از حضور در مراسم سخنرانی رئیس جمهور انصراف داده است. این انصراف نیز به دلیل زمان کم اختصاص یافته به تشکل های دانشجویی برای ارائه نظرات و اظهارات خود بوده است.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


خاتمی:اهداف ما با هاشمی مشترک است/دوست داریم روحانی هم به جمع ما بیاید

خاتمی در یکی از جلسات محفلی گفته است که اهداف ما با آقای هاشمی مشترک است و هر دو می خواهیم مجلس خوبی داشته باشیم.

كد خبر : ۲۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


ادامه تحرکات انتخاباتی جریان منحله مشارکت / برنامه ریزی احزاب غیرقانونی برای فرار از رد صلاحیت

حزب منحله مشارکت قصد دارد برای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی از هر حوزه انتخابیه 4 نفر از اصلاح طلبان را وارد میدان کند. به این صورت که 2 نفر از آنها به صورت آشکار و دارای گرایش اصلاحات یا مشارکت و 2 نفر دیگر به صورت پنهان و با چهره معتدل وارد فضای انتخابات می شوند و در صورت رد صلاحیت 2 نفر آشکار، بر روی 2 چهره معتدل خود سرمایه گذاری کنند.

كد خبر : ۲۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۵


جبهه اصلاحات همچنان بر پاشنه "فتنه" می چرخد/پیام عدم حضور دولتی ها در همایش حمایت از فتنه چه بود؟

اصلاح طلبان می‌خواهند به بهانه رد صلاحیت های احتمالی در انتخابات مجلس شورای اسلامی آینده فتنه ای دیگر را در کشور رقم بزنند و از این طریق بتوانند مهره های مسئله دار خود را وارد مجلس کنند.

كد خبر : ۲۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


بازگشت چراغ خاموش "مشارکتی"ها با پوشش "اتحاد ملت ایران"/هیئت موسس "اتحاد ملت ایران" چه کسانی هستند؟

با سابقه‌ای که از فعالیت اصلاح‌طلبان در ذهن مردم مانده به نظر می رسد که این طیف در صورتی که قصد ادامه فعالیت سیاسی را داشته باشند باید دچار یک تحول اساسی شوند تا هم مردم و هم حاکمیت بتوانند در مورد حضور دوباره این جریان بد سابقه، اظهار نظر کنند.

كد خبر : ۲۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


ادامه واکنش ها به اظهارات توهین آمیز هاشمی رفسنجانی/ توهین به مجلس، توهین به ملت ایران است

این اظهارات در شرایطی مطرح شد که انتقادات فراوانی نسبت به توهین صورت گرفته به نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، مطرح شد. ابتدا علی لاریجانی رئیس مجلس بود که در مقام دفاع از نمایندگان پشت تریبون مجلس قرار گرفت و پس از آن نیز اعتراضات به صحبت های هاشمی رفسنجانی قوت گرفت.

كد خبر : ۲۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


از اعتراض یک قشر زحمت کش تا روزه سکوت آموزش و پرورش/ پای جریان فتنه به تجمع فرهنگیان هم باز شد

معلمان که همواره یکی از اقشار اصلی همراه با انقلاب و نظام بوده و در جلوگیری از سوء استفاده دشمنان پیشگام بوده اند، بار دیگر جریان فتنه را ناکام گذاشته و با استفاده از روش های قانونی در رسیدن به اهداف خود، از هر گونه سوء استفاده از تجمعات را از اهالی این جریان جلوگیری می کنند.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۸


چرا اصلاح طلبان از شورای نگهبان می ترسند؟/ما درایران آزادی نداریم...

در گلدون وبلاگی امروز بخوانید:چرا دوست دخترها و دوست پسرها ازدواج نمی کنند ؟!!،چرا اصلاح طلبان از شورای نگهبان می ترسند ...!؟!،پاسخ آیت‌الله مظاهری به یک استفتاء: دل پاک مهم‌ تر است یا حجاب؟،جریان فکری های در عصر ظهور،جنگ نرم و شبکه های اجتماعی، ما در ایران آزادی نداریم و ...

كد خبر : ۲۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


هم صدایی اصلاح طلبان و اپوزیسیون با خبر واشنگتن پست + تصاویر

به نظر می رسد ادعای روزنامه آمریکایی واشنگتن پست مبنی بر جابه جایی دفاتر حافظ منافع دو کشور باعث ذوق زدگی و هم صدایی برخی رسانه های داخلی و اپوزیسیون شده است.

كد خبر : ۲۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


فتنه گران باید به قانون تمکین می کردند

علی مطهری در جلسه پرسش و پاسخ در جمع دانشجویان دانشگاه زنجان گفت:بنده معتقدم فتنه گران باید به قانون تمکین می کردند و تظاهرات را زیاد ادامه نمی دادنند و معتقدم از این جهت دچار خطا شدند.

كد خبر : ۲۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


ادامه پروژه تطهیرسازی سران فتنه، این بار در افطاری دولت/ چرا روحانی اعتراض نکرد؟

در ضیافت افطاری دولت که مجرمین فتنه 88 نیز در آن حضور داشتند، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به دفاع از سران فتنه پرداخت.

كد خبر : ۳۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


رسانه هایی که بلندگوی احزاب هستند/ جای خالی رسانه های مردمی در زنجان

روزنامه ها، هفته نامه ها و رسانه  های محلی زنجان بیشتر وابستگی به احزاب سیاسی از جمله اصلاح طلبان دارند و جای خالی رسانه های مردمی که همسو با مردم حرکت کند به خوبی در بین رسانه های زنجان احساس می شود.

كد خبر : ۳۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


بهره‌برداری جناحی از «توافق هسته‌ای»

اصلاح‌طلبان با نگاه انتخاباتی خود قصد مخدوش کردن ملی بودن توافق هسته‌ای و کم اهمیت جلوه دادن خدمات صورت گرفته در دولت گذشته دارند تا از این راه برای مقاصد سیاسی_انتخاباتی خود کلاه نمدی بسازند.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


موج دنباله دار انتقادات از کاهش رشد علمی کشور/ ماجرای بورسیه ها وزیر را به مجلس می کشاند؟

رهبر معظم انقلاب چندی پیش در دیدار که با اساتید دانشگاه ها داشتند با انتقاد از کاهش رشد علمی کشور در چند سال اخیر خواستار تلاش بیشتر مسئولین برای جلوگیری از کاهش شتاب رشد علمی کشور شدند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


از توهین به دولت سابق و یاد کردن از سران فتنه تا حقوق مصرحی که اصلاح طلبان در قانون اساسی دنبال میکردند!

نماینده شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان چهارمحال و بختیاری در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد سران فتنه، گفت: به جز این فضای بسته و در کنار دوستان صمیمی شکوائیه خود را نمیتوانیم در جای دیگری بیان کنیم.

كد خبر : ۳۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


عارف با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شهدا ادای احترام کرد

محمد رضا عارف صبح امروز با با ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شهدای جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

كد خبر : ۳۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


دلیل اصلی "فرار" اصلاح‌طلبان از نظارت شورای نگهبان/ضد و نقیض‌ها در حرف و عمل جریان اصلاحات

یکی از موضوعاتی که در زمینه انتخابات، همیشه مورد چالش و هجمه برخی جریان های سیاسی مشخص قرار داشته است، موضوع نظارت‌های شورای نگهبان بر روند انتخابات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است.

كد خبر : ۳۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


خرازی: انشاالله به موقعش لیست را افشا می کنم+عکس
شب گذشته با پیوستن شخص صادق خرازی به یکی از این کمپین‌ها در شبکه های اجتماعی، در پاسخ به این سوال که آقا صادق چرا لیست وطن فروشان را افشا نمی کنید اظهار داشت: انشاالله به موقعش این اقدام صورت می گیرد.
كد خبر : ۳۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


تایید ماجرای ارسال نامه رهبران جنبش سبز به وزارت امور خارجه آمریکا+ عکس

در حالی که اصلاح طلبان از نطق پیش از دستور حداد عادل در محکومیت فتنه گران سخت آشفته شده اند، مشاور کروبی این نامه را تأیید کرد.

 

 
كد خبر : ۳۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


برنامه اصلاح طلبان برای ورود به فضای مجازی

در یکی از جلسات اخیر اصلاح طلبان که با حضور چند تن از بزرگان اصلاح طلب برگزار شد، فعالین اصلاح طلب به این نتیجه رسیده اند که باید برای شبکه های مجازی و موبایلی برنامه ریزی کنند.

 

 
كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


نظارت شورای نگهبان را قبول داریم/ در صورت رد صلاحیت از مجاری قانونی پیگیری می کنیم

یکی از موضوعاتی که در زمینه انتخابات، همیشه مورد چالش و هجمه برخی جریان های سیاسی مشخص قرار داشته است، موضوع نظارت‌های شورای نگهبان بر روند انتخابات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است. این اعتراضات و هجمه ها درحالی صورت می گیرد که وظیفه نظارت و بررسی صلاحیت کاندیداها از جمله وظایفی است که براساس قانون اساسی برعهده این شورا که شامل شش فقیه و شش حقوقدان است، گذاشته شده است و این نظارت ها فراتر از قانون صورت نمی گیرد.

كد خبر : ۳۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


تطهیر سران فتنه در جلسات اصلاح طلبان زنجانی

تطهیر سران فتنه در جلسات اصلاح طلبان پروژه ای است که در چند ماه گذشته در زنجان شدت یافته است.

كد خبر : ۳۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


استفاده از پشتیبانی مالی "کارگزاران" و "دانشگاه آزاد" برای پیروزی در انتخابات /فتنه‌گران قانون مدار می شوند!

در حالی که 6 ماه تا برگزاری انتخابات در کشور زمان باقی مانده است، تمام جریان های سیاسی تلاش خود را برای ورود به عرصه انتخابات به کار بسته اند.

 

 
كد خبر : ۳۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


ادامه سیاست یک بام و دو هوای هیئت نظارت بر مطبوعات/تذکرات پی‌درپی به منتقدان و حاشیه امن برای هتاکان

جالب این جاست که تمام این تذکرات و به دادگاه کشیدن های رسانه های منتقد برجام در حالی صورت می گیرد که نشریات هم سو با سیاست های دولت روحانی با این که سعی در تحریف سخنان رهبری داشته اند مورد مواخذه قرار نمی گیرند

كد خبر : ۳۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


5 نفر از عوامل مرتبط با پروژه نفوذ دشمن در مطبوعات بازداشت شدند+سوابق و تصاویر
با تلاش سربازان گم نام امام زمان (عج) و دستور مقام قضایی پنج نفر از عوامل مرتبط با پروژه نفوذ دشمن در کشور که در مطبوعات فعال بودند، بازداشت شدند.
كد خبر : ۳۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


تلاش اصول‌گرایان برای وحدت حداکثری / سردرگمی اصلاح‌طلبان برای استفاده از چهره‌های مطرح؛نیروهای درجه 2 و سه در صف انتظار

روز شمار انتخاباتی حدود 120 روز تا دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان می دهد؛ 17 اسفند 94 جریان های سیاسی از طیف های مختلف اصلاح طلب، اصولگرا و میانه می کوشند تا با جذب آکثریت آرا مردم وارد مجلس دهم شوند و نتیجه نزدیک به دو سال فعالیت سیاسی افراد و احزاب در انتخابات پیش رو مشخص خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


جملاتی که اصلاح‌طلبان را به نابودی کشاند

این گفته‌های حسن روحانی که "امام مسلمین هم باید نقد شود" و "کلمه تعطیل و توقیف باید آخرین کلمات در یک رسانه باشد"، باید بخندیم یا بگرییم

 

 
كد خبر : ۳۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


نقشه "حاما" برای ورود به مجلس دهم/ استفاده ابزاری اصلاح طلبان از اصولگرایان معتدل

اصلاح طلبان به این نتیجه رسیده اند که ائتلاف با اصولگرایان معتدل نه ممکن است و نه منطقی اما در حوزهایی که کاندیدای اصلاح طلب رد صلاحیت می شوند و یا کاندیداهای شاخصی از طیف معتدل آنها وجود دارد، به نفع اصلاح طلبان است که با اصول گرایان مورد حمایت اصلاح طلبان ائتلاف تشکیل بدهند.

كد خبر : ۳۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


تلاش اصلاح‌طلبان برای راه اندازی دفاتر انتخاباتی در کشور/ فقدان نیرو؛ مهمترین چالش انتخاباتی اصلاح‌طلبان

برخی از اصلاح طلبان شهرستان های فیروزکوه و دماوند نیز قصد راه اندازی حزب کارگزاران شعبه شرق استان تهران دارند و رئیس شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان فیروزکوه در تلاش است شعبه حزب کارگزاران را در شهرستان های شرق استان بویژه فیروزکوه و پردیس راه اندازی کند.

كد خبر : ۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲


لیست کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان زنجان

حضور چهره های نام آشنا در لیست نامزدهای احتمالی حوزه انتخابیه زنجان و طارم کار را برای پیش بینی منتخبان این منطقه سخت می کند.

كد خبر : ۳۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵


پشت پرده سناریوی اصلاح طلبان برای تکمیل پروژه "مظلوم نمایی"/ اجیر کردن افراد برای التهاب آفرینی در جلسات دانشگاهی و محفلی توسط جریان اصلاحات!

جریان اصلاح طلب برای مطرح کردن مجدد خود در میان مردم با اجیر کردن "داد بزن ها" قصد مظلوم نمایی و ایجاد هجمه به گروه های مخالف خود را دارد

كد خبر : ۳۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳


اصلاح‌طلبان 9 دی کجا بودند؟/از آلزایمر حامیان فتنه تا یادآوری خاطرات زندان و موبایل‌هایی که آنتن نداد

سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که "اصلاح طلبان در حماسه 9دی کجا بودند و چه می‌کردند؟" سوالی که بسیاری از اصلاح‌طلبان از پاسخ به آن امتناع کردند و طفره رفتند.

كد خبر : ۳۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


پیش دستی اصلاح طلبان برای مقابله با رد صلاحیت های احتمالی!

با شروع زمان ثبت نام نامزدها برای انتخابات پیش رو، چهره های شاخص اصلاحات با عنوان «اعتدالیون و اصلاح طلبان» از حوزه انتخابیه یزد و اشکذر ثبت نام شده اند که به دنبال آن گویا شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان برای این حوزه انتخابیه برنامه ریزی و جلسات متناوبی برگزار کرده است.

 

 
كد خبر : ۳۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


رکورد تاریخی شورای نگهبان در تایید صلاحیت کاندیداها/ رقابت 16 نفر برای هر کرسی مجلس دهم+ آمار و ارقام

گزارش‌ها از محل ثبت نام نامزدها نشان می‌داد که تعدادی از نامزدها حتی مدارک و شرایط لازم جهت ثبت نام برای مجلس را نداشته اند به طوری که تعداد زیادی از افراد شرکت کننده دارای مدرک کارشناسی بودند؛ این در حالی بود که حداقل مدرک برای ورود به مجلس کارشناسی ارشد است.

 

 
كد خبر : ۴۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


تلاش اصلاح طلبان برای حمله به شورای نگهبان با اسم رمز "رد صلاحیت"/ رد صلاحیت اصلاح‌طلبان بیشتر است یا سایر گروه‌های سیاسی؟

در حالی که اصلاح طلبان ادعا می کنند 3 هزار نفر نامزد برای شرکت در انتخابات از سوی آنها ثبت نام شده و نسبت به رد صلاحیت ها اعتراض دارند، 9 هزار نامزد از سایر گروه‌ها اعتراضی به رد صلاحیت ها ندارند.

كد خبر : ۴۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


وقتی عملکرد شورای نگهبان اصلاح طلبان را هم خیره کرد/ از تأیید خواهرزاده لیدر اصلاحات تا شکایت از هیأت نظارت

هرچند اصلاح‌طلبان تلاش کردند تا به طور هماهنگ اقدام به تخریب شورای نگهبان کرده و تایید صلاحیت‌ها را زیر سوال ببرند اما برخی موارد نتوانستند عملکرد صحیح این شورا را نادیده بگیرند.

 

 
كد خبر : ۴۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


تشدید اختلافات کرباسچی با جریان اصلاحات/ آیا اصلاح‌طلبان چشمان خود را به روی سوابق فساد مالی کرباسچی می‌بندند؟

اختلافات کارگزاران و دولت با اصلاح طلبان این روزها با انتشار کاریکاتور عارف و انتقاد از بی برنامگی اصلاح طلبان در سایت حامی دولت رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است؛ هرچند اصلاح طلبان هنوز هم معتقدند بدون انصراف عارف از رقابت در انتخابات سال 92، روحانی نمی توانست به ریاست جمهوری دست پیدا کند.

 

 
كد خبر : ۴۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


ادامه پروژه تخریب و فشار به شورای نگهبان/ فرمان اعتراض به این شورا از استانداری‌ها صادر می‌شود

پروژه فشار بر شورای نگهبان از مدت ها قبل از انتخابات آغاز شده بود و امروز مشاهده می شود این پروژه از داخل استانداری های استان ها که به عنوان مجری های انتخابات در استان ها هستند پیگیری می‌شود.

كد خبر : ۴۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


اصلاح طلبان برای فرار از پاسخگویی به «برائت از کرباسچی» رو آوردند+ تصاویر

در حالی که کرباسچی یکی از یار های غار اصلاح طلبان و کارگزاران از ابتدای دوران مسئولیتی خود بوده است، امروز اصلاح طلبان در حالی که با انتقادهای گسترده مواجه شدند، از کرباسچی اعلام برائت کرده‌اند.

كد خبر : ۴۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


فاز اول 2 قطبی سازی انتخابات، فاز دوم مهندسی افکار عمومی و فاز سوم به چالش کشیدن نتایج/ هاشمی باید صراحتا برائت خود را از حمایت انگلیسی ها اعلام کند

کارشناس مسائل سیاسی کشور از 3 برنامه انگلیسی ها برای انتخابات رونمایی کرد و گفت: فاز اول 2 قطبی سازی انتخابات، فاز دوم مهندسی افکار عمومی در انتخابات و در صورت موفقیت در این 2 فاز، در فاز سوم به چالش کشیدن نتایج و مشروعیت زدایی از نتایج انتخابات خواهد بود. این می تواند طراحی جدیدی باشد برای اینکه فضای کشور را فتنه گون کرده و ایجاد ناامنی در فضای داخلی کشور به همراه داشته باشد.

كد خبر : ۴۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۳۰


سایه سنگین مناقشات سیاسی بر لیست خالی از اقتصاددان اصلاح طلبان/بی برنامگی قطار پر هیاهوی اصلاحات برای معیشت مردم

جریان اصلاح طلبی نه در گذشته و نه در حال و نه در آینده توان رجوع به مسائل اقتصادی که امروز جزء الویت های اساسی کشور است را ندارد و به محض رسیدن به صحنه اجرا، خط تصمیم‌گیری را به سمت مسائل و مناقشات تحزبی و سیاسی پیش می‌برد.

كد خبر : ۴۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


مدیران ارشد زنجان به همایش سالانه حزب مردم سالاری روی خوش نشان ندادند

دبیرکل حزب مردم سالاری ضمن انتقاد از عدم حضور مسئولان ارشد استان زنجان در همایش سالانه حزب مردم سالاری در زنجان، گفت: مدیران ارشد استان به همایش سالانه حزب مردم سالاری روی خوش نشان ندادند و به دعوت نامه های ارسالی برای حضور در همایش نامهری کردند.

كد خبر : ۴۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


صابون وزارت کشور بر تن کدام گزینه استانداری زنجان کشیده می شود/زنجان شهر رجال سیاسی +لیست

در روزهای گذشته شایعات و انتشار خبر انتخاب استاندار زنجان جدید در فضای مجازی و حتی شبکه های مجازی گسترده بود و گمانه زنی‌ های مختلفی درباره آن مطرح می شد که هرکدام از این شایعات وابسته به یک طیف خاصی بود که در تلاش بود فرد مورد نظر خود را در جامعه مطرح کند و حالا بعد از 14 روز باید نشست و دید که صابون انتخاب وزارت کشور بر تن کدام یک از گزینه احتمالی استانداری کشیده خواهد شد.

كد خبر : ۴۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


سانسور رسانه ای اصلاح طلبان در مقابل نقض آشکار برجام/ از سکوت خبری - مجازی تا طفره رفتن تئوریسین ها از پاسخگویی

در اذهان عمومی باقی مانده زمانی که برجام به عنوان یک سند بین المللی میان ایران و کشورهای 5+1 به امضا رسید، جریان اصلاحات و حامیان دولت بیش از همه دچار ذوق زدگی شدند. حامیان این جریان هم در خیابان ها به جشن و پایکوبی پرداختند و دولت هم که در طول 3 سال و نیم گذشته تمام تخم مرغ های خود را در سبد مذاکرات هسته ای چیده بود، از توافق به دست آمده به عنوان یک پیروزی بزرگ و رافع مشکلات اقتصادی مردم یاد کرد.

كد خبر : ۴۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


بالا گرفتن اختلافات جریان اصلاحات و اعتدال بعد از فوت آیت الله هاشمی/ پرده برداری از 4 گزینه برای لیدری اصلاح طلبان و اعتدال گرایان

روحانی و خاتمی دو گزینه مطرح در رسانه های زنجیره ای برای جایگزینی هاشمی هستند اما گزینه های دیگری مانند ناطق نوری و حتی سید حسن خمینی از سوی برخی دیگر مطرح می شوند. هرچند باید در نظر داشت فرد منتخب از سوی این جریان ها تنها می تواند نقش لیدری داشته باشد

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


متن کامل آیین‌نامه استانی شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان برای انتخابات/ اختلاف در اردوگاه اصلاحات بر سر آیین‌نامه بالا گرفت

آیین نامه جدید این شورا محدودیت هایی را برای استان ها ایجاد و همین مسئله منجر به بروز اختلافاتی میان بدنه استانی و شورای عالی سیاست‌گذاری انتخابات اصلاح طلبان شده است.

كد خبر : ۴۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


پشت پرده حملات علیه آیت الله دولابی چه کسانی هستند؟ / آیا تعریف از برجام شما را به سکوت وا خواهد داشت؟

تخریب های رسانه ای بر علیه  آیت الله دولابی نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری بی شک از طرف برخی هدایت و ساماندهی می شود.

كد خبر : ۴۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


«تور انتخاباتی» دولت برای برخی از روحانیون/ تدارک سفرهای شائبه برانگیز برای روحانیون در آستانه انتخابات+ عکس

در حالی که کمتر از 4 ماه دیگر تا انتخابات ریاست جمهوری وقت باقی مانده و از طرف دیگر بدنه اجتماعی دولت به خاطر محقق نشدن وعده های اقتصادی دولت بعد از برجام ریزش کرده است، دولت اقدام به برگزاری برخی از سفرهای تفریحی کرده است.

كد خبر : ۴۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


مهم‌ترین عامل پیروزی روحانی کناره‌گیری عارف بود/ مخالفت بعضی‌ دولتی‌ها با ریاست عارف در مجلس/نمره 20 و 18 به روحانی‌نمی‌دهم/ نوبخت با فوت‌وفن‌های رسانه‌ای آشنایی ندارد

عبدالله ناصری حوادث سال 88 را نقطه عطفی در تاریخ سیاسی و اجتماعی کشور می‌داند و می‌گوید اصلاح‌طلبان با اتفاقات روز عاشورا 88 و سایر روزها مخالفند.

كد خبر : ۴۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴


اصلاح طلبانی که شورای شهر را سیاسی کردند/ اول سیاسی بازی بعدا رسیدگی به امور مردم!

یکی از انتقاداتی که به برخی از اعضای شورای شهر وارد می‌شد پرداختن به امور جناحی و سیاسی در این شورا بود تا جایی که برخی از این اعضا فعالیت اصلی و حیطه های شهری را رها کرده و به دنبال رسیدن به قدرت مجدد حتی دست به بردن آبروی همکاران خود در شورا زدند.

كد خبر : ۴۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


دردسر ادمین های تلگرامی برای وزیر اطلاعات/ اعتراض شدید اصلاح طلبان و دولتی ها به یک پرونده پرهیاهو

اواخر اسفند ماه سال 95 تعدادی از ادمین‌های برخی از کانال‌های تلگرامی دستگیر شدند، دستگیری که با اعتراض شدید اصلاح‌طلبان و دولتی‌ها مواجه شد.

كد خبر : ۴۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸


احساس خطر اصلاح طلبان از کابینه احتمالی روحانی/ سهم‌خواهان این بار از توهین هم مضایقه نکردند

فشارها به روحانی با نامه لیدر اصلاحات به رئیس جمهور دوازدهم در آخرین دقایق علنی شد تا شاید سهمی بیشتر نصیب اصلاح طلبان شود.

كد خبر : ۵۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۷


تلاش اصلاح طلبان برای نشاندن یک وزیر زن بر کرسی وزارت علوم/ فشار سنگین رسانه ای بر رئیس جمهور با چاشنی رایزنی های پشت پرده

اصلاح طلبان سعی کرده اند در رسانه های خود خواسته های قبلی خود را برای وزارت خانه ها تجمیع کنند به طوری که از یک سو نیم نگاهی به کرسی وزرات علوم انداخته و از سوی دیگر تاکید می کنند که جای یک وزیر زن در کابینه خالی است!

كد خبر : ۵۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


چشم امید اصلاح‌طلبان به وزارتخانه های نیرو و علوم/ سهم خواهی اصلاح طلبان از روحانی به 2 کرسی باقی مانده تقلیل یافت

2 وزارتخانه انرژی و علوم همچنان با سرپرست اداره می‌شوند و حسن روحانی هیچ فردی را برای عهده‌داری مسئولیت این وزارت‌خانه به مجلس معرفی نکرده و همین موضوع باعث امیدواری اصلاح‌طلبان برای بدست آوردن کرسی‌های این دو وزارتخانه شده است.

كد خبر : ۵۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۳


رد ادعای نوبخت توسط معاون اول رئیس جمهوری/ بازار داغ ضد و نقیض گویی در دولت بالا گرفت
نوبخت در شرایطی از برنامه بودجه ای ارائه شده به مجلس دفاع می کرد که این اظهارات با واکنش معاون اول رئیس جمهور هم مواجه شد تا حالا پس از انتقادات فراوانی که از عملکرد 6 ماهه اول دولت یازدهم مطرح می شود، بازار ضد و نقیض گویی مسئولان دولتی در زمینه مسائل مختلف نیز بالا گرفته و وجود اختلافات در لایه های پنهان و البته در طبقات بالایی دولت نیز آشکار تر شود.
كد خبر : ۵۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵


از مدیریت توئیتری در بحران تا انتقاد اصلاح طلبان از عملکرد شهرداری/ نجفی دقیقا چه می‌کند؟

بارش برف و به وجود آمدن برخی مشکلات در شهر تهران باعث انتقادات گسترده مردم و مسئولین از عملکرد شهرداری تهران شده است. این چند مین بار است که باز هم شهردار تهران خود را دیر به منطقه بحران می‌رساند.

كد خبر : ۵۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹