‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۹    عبارت مورد جستجو: انتخابات 96

کارت زرد مردم به روحانی برای انتخابات 96؛ ریزش آرای روحانی طی 2 سال+نمودار

خبرهای مربوط به انتخابات در سراسر کشور حاکی از پیروزی اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور است؛ به شکلی که تا کنون بیش از 56 درصد از کرسی های مجلس به دست اصولگرایان رسیده و سهم نمایندگان مورد تأیید دولت تنها 3 درصد بوده است.

كد خبر : ۴۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۰


باند بازی و حزب بازی و نقش آن دو در انتخاب استاندار زنجان / تخصص و بومی بودن خواسته مردم زنجان در انتخاب استاندار جدید

آوازه رفتن استاندار زنجان مدتی بود که در شهر می پیچید تا اینکه در 12 مرداد ماه سال جاری، استاندار زنجان به سمت "معاون رئیس‌ جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور" منصوب شد.

كد خبر : ۴۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


آمار مشاغل ایجاد شده با آمار بیکاری همخوانی ندارد / آدرس کارگران مشغول به کار شده کجاست؟

 با وجود ادامه رکود اقتصادی و احتمال ورود ناگهانی ۴.۵ میلیون فارغ‌التحصیل به صف تقاضای کار، دولت آماری از ایجاد اشتغال می دهد که در عالم واقع خلاف آن دیده می شود.

كد خبر : ۴۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


اعترافات تکان دهنده کارمند سفارت انگلیس برای صحنه آرایی فتنه 88/ با ستاد موسوی در تهران مستقیماً ارتباط داشتیم/ از لندن به ما گفتند بگویید تقلب شده است

در دوران فتنه 88 سفارت انگلیس با ارائه گزارش هایی به مقامات لندن، خط خبری رسانه های اپوزیسیون نظیر بی بی سی را مشخص می کرده و این رسانه ها نیز با تأثیر مستقیم بر مخاطبان خود و همچنین القای مسائل انحرافی در انتخابات نظیر تقلب ایران را به آشوب کشیدند؛ همچنین با ارتباط گیری مستقیم با برخی از عوامل خود و همچنین خط دهی به مشاوران سران فتنه در کنار حضور گسترده خود در آشوب ها نقش پررنگی در هدایت و گسترش آتش فتنه داشتند.

كد خبر : ۴۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


سهم مردم از حقوق شهروندی تقریبا هیچ / حقوق نجومی مال خواص حقوق شهروندی مال عوام

در حالی که دغدغه افکار عمومی قبل و پس از انتشار حقوق شهروندی، رعایت حقوق ابتدایی خود از طرف دولت و دولتی ها بود که رونمایی از متن منشور حقوق شهروندی داغ تازه ای بر دل آنها گذاشت.

كد خبر : ۴۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


وزارت کشور به جای عذرخواهی، ابلاغیه جنجالی را "توجیه" کرد/ مردم کدام را باور کنند؛ جیب خالی دولت یا هزینه‌های سرسام‌آور تبلیغات؟ + سند

استفاده از بیت المال برای ارائه گزارش عملکرد 3 ساله دولت به مردم در آستانه انتخابات زمانی بیشتر مورد نقد قرار می گیرد که بعد از گذشت 3 سال از ارائه اولین سبد کالا به مردم، برخی سبدهای کالایی دیگر نیز در واپسین روزهای عمر دولت یازدهم تهیه و در اختیار اقشاری از مردم قرار گرفته است.

كد خبر : ۴۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶


ظلم ما باعث قهر طبیعت شده است/باید توبه کنیم

رئیس‌جمهور گفت:‌ این 10، 15 روز عید نوروز و آغاز سال، همان‌طور که طبیعت نشاط پیدا می‌کند رخساره نشان می‌دهد و لبخند می‌زند بگذاریم مردم هم لبخند بزنند و در هر چیزی مداخله نکنیم.

كد خبر : ۴۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


آمارهای متناقض دولتی ها از وضعیت اشتغال در کشور/ لشگر بیکاران همچنان چشم انتظار تدبیر دولتمردان

به اعتقاد برخی کارشناسان، ماحصل عملکرد دولت قبل در حفظ تعداد جمعیت شاغل به طور خالص صفر بود اما دولت یازدهم حتی قادر به حفظ آن وضعیت نبود و خصوصا در دو سال نخست حیات خود، روز به روز از تعداد شاغلان کشور کاست.

كد خبر : ۴۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰


مهم‌ترین عامل پیروزی روحانی کناره‌گیری عارف بود/ مخالفت بعضی‌ دولتی‌ها با ریاست عارف در مجلس/نمره 20 و 18 به روحانی‌نمی‌دهم/ نوبخت با فوت‌وفن‌های رسانه‌ای آشنایی ندارد

عبدالله ناصری حوادث سال 88 را نقطه عطفی در تاریخ سیاسی و اجتماعی کشور می‌داند و می‌گوید اصلاح‌طلبان با اتفاقات روز عاشورا 88 و سایر روزها مخالفند.

كد خبر : ۴۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴