‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۹    عبارت مورد جستجو: بابک زنجانی

دلایل کافی برای تعقیب «بابک زنجانی» در دست است/نامه 12 نماینده اصولگرا به سران قوا

12 نماینده اصولگرای مجلس در نامه ای خطاب به سران 3 قوه با اشاره به این که فساد مالی مزمن، به فساد سیاسی و جرائم یقه سفیدها دامن زده است،تاکید کردند:دلایل کافی برای تعقیب «بابک زنجانی» در دست است.

كد خبر : ۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


رقص بابک زنجانی با دختران تاجیکی+فیلم

در پی دستگیری 49 نفر از مقامات ترکیه به اتهام پولشویی و دریافت رشوه از رضا ضراب،تاجر ایرانی الاصل کشور ترکیه و شریک بابک زنجانی خبرگزاری Doğan Haber با انتشار ویدئویی از رقص بابک زنجانی می نویسد این ویدئو 15 مارس 2013 در حاشیه مراسم افتتاح یکی از پروژه های پایانه مسافربری «آسیا اکسپرس» - شرکت هلدینگ توسعه سورینت بابک زنجانی با حضور برخی مقامات تاجیکستانی توسط خبرنگار این خبرگزاری گرفته شده است.

كد خبر : ۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


حمایت از "بابک زنجانی"، سوژه جدید جدید bbc برای جنگ روانی علیه انقلاب اسلامی

سایت فارسی زبان bbc طی مطلبی به تطهیر بابک زنجانی فعال اقتصادی که به جرم پول شویی از سوی دستگاه قضایی دستگیر شده و وی را سرمایه داری معرفی کرده که بی گناه مانند تمام اسلاف خود بر سر دار می رود.

كد خبر : ۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


زمینه فساد در اقتصاد ایران از چه زمانی فراهم شد؟

پرونده‌های مربوط به شهرام جزایری، فساد کرسنت، اختلاس‌های پی‌در‌پی ،خرید وفروش سئوالات کنکور، سلطان شکر و فولاد، زمین خواری کلان، فساد 3 هزار میلیاردی و در نهایت بابک زنجانی همه و همه ریشه در بی‌توجهی به فرمان مقام معظم رهبری در مورد مبارزه با مفاسد اقتصادی دارد.

كد خبر : ۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


بابک زنجانی چندمین ثروتمند جهان است؟میزان دارایی او چقدر است؟

بابک زنجانی، سوژه این روزهای رسانه های خبری است که روز دوشنبه با اعلام دادستان کل کشور بازداشت شد.

كد خبر : ۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


مسئولان فعلی راحت دور می خورند /با صدور بخشنامه مشکل فساد اقتصادی حل نمی شود

وقتی رئیس جمهور به معاون خودش دستور می دهد این دستور شامل حال خیلی ها از جمله وزیر و معاون و مدیر کل و همین طور تا پایین می آید و شوکی را وارد می کند مخصوصا در فضایی که خیلی ها علناً دیگر مشغول به فساد بودند.

كد خبر : ۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


بابک زنجانی یک فرد عادی است/دست های پشت پرده وجود دارد

زمانی که یک نفر بتواند نفت را تحویل بگیرد، ارز را به داخل کشور بیاورد، خط هواپیمایی دایر کرده و هواپیما وارد کشور کند و حتی معاملات بزرگی در کشور انجام دهد، طبیعی است که باید عوامل دیگری نیز در ماجرا دست داشته باشند که تسهیلات لازم برای این کار بزرگ را فراهم کنند.

كد خبر : ۲۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


استقبال گسترده اپوزیسیون از رفع تحریم بابک زنجانی/ منفعت بابک زنجانی برای اپوزیسیون چیست؟+تصاویر

در حالی که بابک زنجانی به عنوان یکی از متهمان اقتصادی در کشور بازداشت بوده و قوه قضائیه در حال رسیدگی به پرونده وی است، رسانه‌های اپوزیسیون با ذوق زدگی مفرط

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


استقبال وصف ناشدنی BBC از رفع تحریم بابک خان/ آیا دست دولت از رسیدن به اموال زنجانی کوتاه می شود؟

در حالی که بابک زنجانی تا پیش از این تحریم ها را باعث ماندن اموال خود در کشور می‌دانست؛ رفع تحریم او می تواند اموال زیادی از بابک زنجانی که تا کنون شناسایی نشده اند را به خارج از کشور انتقال دهد و از این طریق دست دولت ایران از اموال شناسایی نشده بابک زنجانی کوتاه شود.

كد خبر : ۲۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


احکام قطعی برخی از متهمان پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی+اسامی

سخنگوی قوه قضائیه تلاش کشور آمریکا برای ملاقات با ۳ زندانی آمریکایی از طریق دفتر حافظ منافع این کشور در ایران و اظهار نظر سناتورهای آمریکایی در این خصوص گفت: سناتورهای آمریکایی اگر در این باره حرفی زده‌اند بی‌خود کرده‌اند.

كد خبر : ۲۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴


کنایه فردوسی‌پور به پولشویی بابک زنجانی

برنامه نود در حالی این هفته روی آنتن رفت که عادل فردوسی پور کنایه‌ای به پولشویی بابک زنجانی زد و پخش یک آیتم درباره حضور مشکوک دو بازیکن در استقلال اهواز، لحظات پایانی نود را جنجالی کرد.

 

 
كد خبر : ۳۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


متن کامل نامه بابک زنجانی به رئیس جمهور/بابک در مورد "جهانگیری" به روحانی چه نوشت؟+تصویر
در حالی که روحانی تا کنون صحبتی درباره نامه بابک زنجانی به خود نکرده است، نامه بابک زنجانی به روحانی در خصوص معاون اول وی منتشر شد.
كد خبر : ۳۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


پاسخ عجیب بابک زنجانی به مجری BBC+عکس

فرداد فرحزاد مجری بخش خبری بی بی سی فارسی بخشی از مصاحبه با بابک زنجانی را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

 

 
كد خبر : ۳۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


با اموال بابک زنجانی چه کارهایی می‌توان کرد؟

بابک زنجانی نامی که این روزها زیاد از رسانه‌ها شنیده می‌شود و گمانه‌زنی‌های زیادی در رابطه با دارایی‌های وی مطرح شده‌است اموالی که بخشی از آنها در خارج از کشور و بخشی داخل کشور هستند.

كد خبر : ۳۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


ب_ز:2میلیارد یورو پول خرد من بود/ موضوع وصول پول نفت نیست بلکه نداشتن حساب بانکی برای وصول است/از محل نگهداری‌ام در ۲ سال گلایه دارم، من واقعاً بی‌گناهم

چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده متهم نفتی با حضور متهم و وکلای مدافع وی در دادگاه انقلاب برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


با پول بابک زنجانی چه‌کارهایی می‌توان کرد؟

با پول مورد ادعاییِ زنجانی می‌توان یک سال کشور را اداره کرد یا دو سال یارانه داد، یا 710 هزار واحد آپارتمان 40 متری خرید یا یک سال به 99.7 میلیون شاغل حداقل مزد 712 هزار تومانی پرداخت کرد.

 

 
كد خبر : ۳۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


نقش تاجر پرحاشیه ایرانی در انتقال نفت داعش به ترکیه/ واسطه‌گری رضا ضراب برای دیدار "ژنرال زنگنه" با "اردوغان"

با افشا شدن اسنادی مبنی بر روابط پسر اردوغان با داعش و همچنین دوستی نزدیک رضا ضراب با بلال طیب اردوغان، این احتمال وجود دارد که بار دیگر دولت ترکیه با اتهامات جدیدی در زمینه های فساد مالی روبرو شود و این بار مستقیما پسر اردوغان در بطن ماجراها قرار دارد.

كد خبر : ۳۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


بابک زنجانی گفته است که میلیاردها تومان به انتخابات رئیس جمهور کمک کرده است/تجهیزات بسیار فنی امنیتی را به ریاست جمهوری بردند

رئیس دستگاه قضا گفت: نمی خواستیم حاشیه های پرونده بابک زنجانی را باز کنیم و اولین کار بازگرداندن پول مردم بود؛ حالا می فرمایید پشت پرده ها را دنبال کنیم؛ حرفی نداریم؛ تمام کسانیکه ایشان در همین رابطه گفته است احضار می کنیم و اگر لازم شد بازداشت می کنیم تا معلوم شود قضیه چه بوده است.

كد خبر : ۴۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


رابطه عضو کارتل اقتصادی "بابک" با دولت یازدهم/ اموالی که "زنجانی" به نام "شیرازی منش" زد/ لزوم شفاف سازی سوابق ابهام برانگیز دستیار "بابک" + اسناد

پرونده حسین شیرازی منش شاید از آنجایی که رابطه بسیار نزدیکی با برخی از دولتی ها دارد بسیار پیچیده باشد به طوری که گفته می شود شیرازی منش حلقه میان دولت یازدهم و بابک زنجانی است چرا که وی رابطه بسیار نزدیکی با حسین مرعشی و موسوی لاری نیز دارد، تا جایی که چندین سال فرماندار بخش هایی از کرمان بوده است.

كد خبر : ۴۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹