‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۳
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۱    عبارت مورد جستجو: بدحجابی

تاکید رهبر انقلاب بر اقشار بسیج/هدف بسیج تحقق تمدن اسلامی است

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه همه ملت ایران بسیجی اند، گفت: با تشکیل ارتش 20 میلیونی، آرزوی بزرگ امام(ره) محقق شد.

كد خبر : ۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


مفهوم (معروف و منکر) چیست ؟

معروف در لغت، به معنای شناخته شده و منکر به معنای ناشناخته و نادانسته آمده است.

كد خبر : ۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


داشتن حجاب کامل برای بانوان ادارات باید جزو قوانین باشد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: کم کاری برخی ارگان ها و دستگاه های اجرایی در زمینه حجاب و عفاف مشهود است و باید داشتن حجاب کامل در اداره و سازمان برای بانوان همانند سایر شرایط جزو قوانین آن سازمان و نهاد باشد.

كد خبر : ۱۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


دوران اسارت، مدرسه بزرگی برای رزمندگان بود

یک آزاده زنجانی گفت: دوران اسارت مدرسه بزرگی برای رزمندگان اسلام بود که مقاومت رزمندگان موجب شده بود تا این دوران به بطالت نگذشته و هر کدام از رزمندگان موفقیت های چشمگیری به دست آورند.

كد خبر : ۱۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


جنجال‌ آفرینی‌های جدید"آیت‌الله"/کدام یک از نزدیکان هاشمی حق مردم را ضایع کرد؟/خاطراتی که تمام شدنی نیست

اگر امروز کسانی امروز انتقاداتی به عملکرد دولت دارند، دلیل نمی شود که به آنها تهمت زد و آنها را خشک مذهب دانست؛ چرا که قطعاً همه اقدامات دولت یازدهم در مسیر انقلاب اسلامی نبوده و گاهی دولتی ها اقداماتی انجام می دهند که با آرمان های امام راحل فاصله دارد.

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴


رسانه تا کنون نتوانسته است در فرهنگ سازی عفاف و حجاب نمره قبولی بگیرد

گسترش ارزش و غیر ارزش، یکی از توانایی های بی شمار رسانه است. در کشور، اکثر رسانه ها اعم از دیداری، شنیداری و مطبوعات تا کنون نتوانسته اند در زمینه ی فرهنگی به ویژه حجاب، نمره ی شایسته ای را بدست بیاورند.

كد خبر : ۴۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


جولان مانکن‌ های بی حجاب در خيابان‌ های زنجان/ مانتوهای پشت نویسی شده مد جدید دختران زنجانی/ خواب مسئولان شهر در جولان بدحجابی

اين روزها بی ‌حجابی در زنجان بیداد می ‌کند، الگوهايی غربی به عنوان مدل لباس زنان در خيابان‌ های شهر به گونه‌ ای خودنمايی می ‌کنند که برخی دختران و زنان پا را فراتر از بی‌ حجابی نهاده و با شکل و شمايلی حقيقتا ترسناک در انظار عمومی ظاهر می ‌شوند که مد و قيافه آنان بيشتر ياد آور فرقه ‌های شيطان پرستی است و نه تنها نمی ‌توان نام زيبايی و جذابيت بر آن نهاد بلکه ترسناک و مخوف نيز هستند.

كد خبر : ۴۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱


پوشش ایرانی اسلامی در بین زنان زنجانی رنگ باخت/ قصه پرغصه بی حجابی در زنجان تمامی ندارد/ خواب زمستانی مسئولان ارشد در تابستان

با فرارسیدن فصل گرما حجاب در میان برخی از اقشار زنان و مردان جامعه رنگ ‌باخته و در بسیاری از موارد با پوشش ‌هایی نه‌ چندان متعارف را در سطح خیابان‌ های شهر به نمایش می ‌گذارند و انگار نیز این تغییر در سبک زندگی نیز به مذاق بعضی از مسئولان ارشد استان خوش آمده که ساکت هستند و یا چشم خود را بر روی امر بی حجابی در جامعه بسته اند.

كد خبر : ۴۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵


بدحجابی تحفه و سوغات شبکه های ماهواره ای/ ترویج حجاب و عفاف نیازمند عزم فرهنگی

بسیاری از برنامه های ماهواره ای برضد ارزش های خانواده ایرانی برنامه ریزی شده اند که علاوه بر ترویج فرهنگ بی ارزش غرب موجب از بین بردن اعتقادات و عدم پایبندی به مسائل دینی می شود بلکه باید رواج بدحجابی در جامعه را تحفه و سوغات شبکه های ماهواره ای دانست.

كد خبر : ۴۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


آرایش تقلیدی از هنرپیشگان غربی و شرقی / زنان ایرانی از زنان اروپایی پیش افتادند

آرایش های امروزی بر چهره بانوان تقلیدی از هنرپیشگان غربی و شرقی بوده و این الگوبرداری به منزله کم اهمیت شمردن و زیر سوال بردن شئونات اسلامی است و متاسفانه باید گفت که استفاده از لوازم آرایش در سال های اخیر تنها مختص به زنان نبوده بلکه این مسئله میان مردان نیز شیوع پیدا کرده است.

كد خبر : ۴۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱


بی حجابی در خیابان های زنجان جا خوش کرده است/ دختران زنجانی که مراکز خرید را با تالارهای عروسی اشتباه گرفته اند!

امروزه وقتی در خیابان های پر رنگ و برق زنجان که تردد می کنید خجالت زده می شوید و شک می کنید که زنجان یک شهر شیعه نشین است و فقط این تفکر در ذهن نقش می بندد که آیا اینان که با این وضع ظاهری در خیابان ها رفت و آمد می کنند که آیا مراکز خیان ها و خرید را با تالارهای عروسی اشتباه گرفته اند یا خودشان برای نشان دادن ظاهرشان به با این شکل و قیافه در جامعه ظاهر می شوند.

كد خبر : ۴۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱