‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۶    عبارت مورد جستجو: شبکه های مجازی

در مبارزه با ماهواره همه مسئولیم و نباید فرافکنی کنیم/ کارکرد اساسی ماهواره ها القا بدون منطق است/دولت توجه بیشتری به نقشه مهندسی فرهنگ داشته باشد

کارشناس مسائل فرهنگی و تعلیم و تربیت گفت: اگر بهره برداری ما از وسایل ارتباط جمعی جدید نظیر ماهواره، اینترنت و شبکه های مجازی منطقی و کارامد نیست نمی توان آنرا اصلاح کرد؟ قطعا جواب این سؤالات آری است و می توان تدابیر کوتاه مدتی هم داشته باشیم و جامعه را به این مقولات توجه دهیم.

كد خبر : ۱۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


چون استکبار نتوانست انقلاب اسلامی را کنترل کند به ایران لقب تروریست داد/ تصور آزادی در غرب اشتباه است/ دولت فرانسه از اسرائیل مستقل نیست

روزنامه نگار فرانسوی گفت: کشورهای غربی نتوانستند انقلاب اسلامی ایران را در رسیدن به اهداف بلند خود که مغایربا منافع آنها بود، کنترل کنند، به این دلیل ایران را تروریست خطاب کردند، در حالی که دولت ایران به قوانین احترام می گذارد، محترم است و حرمت می بیند و تنها دولتی است که ساختار و تشکیلات واقعی حکومتی در منطقه دارد .

كد خبر : ۳۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


شبکه های اجتماعی مامن مجازی افراد حقیقی!

امروزه میل به محبوبیت،نوجواني و هيجان‌ خواهي در گسترش شبکه های اجتماعی موثر بوده است و جوانان مامن حقیقی خود را در شبکه های اجتماعی مجازی دنبال می کنند که هرگز دست یافتنی نیست.

كد خبر : ۳۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


روستایی به وسعت تمام ایران در شبکه‌های مجازی/تلنگر انقلابی‌های روستایی‌ به هاشمی+تصاویر
اظهارنظر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره روستائیان با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است.
كد خبر : ۳۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


برنامه اصلاح طلبان برای ورود به فضای مجازی

در یکی از جلسات اخیر اصلاح طلبان که با حضور چند تن از بزرگان اصلاح طلب برگزار شد، فعالین اصلاح طلب به این نتیجه رسیده اند که باید برای شبکه های مجازی و موبایلی برنامه ریزی کنند.

 

 
كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


خریدن پراید "تابوت متحرک" گناه است!!!

بد نیست مسئولین قبل از حرف زدن کمی هم فکر کنند؛ از کدام گناه صحبت می کنید؟ گناه تو و امثال تو هستید که با خیانت کردن به مردم فقط و فقط در صدد پر کردن جیب های خود هستید و همیشه در آمد را بر رضایت مردم ترجیح داده اید.

كد خبر : ۳۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


واکنش نمایندگان مجلس نسبت به سهل انگاری دستگاه دیپلماسی در پیگیری فاجعه منا و ضرورت استیضاح ظریف
به نظر می رسد وقت آن رسیده که محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان به واسطه سهل انگاری و ضعف دستگاه دیپلماسی کشور در قبال پیگیری موثر فاجعه منا، در خانه ملت به پیشگاه مردم پاسخی در خور توجه داشته باشد. اما این سهل انگاری به حدی برای کشور گران آمده که حتی می تواند آقای وزیر را تا پای استیضاح در مجلس بکشاند.
كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


معرفی برخی شبکه های اجتماعی پاک +دانلود پاورپوینت

شبکه ­های اجتماعی، برنامه ­ها و ابزارهای ارتباطی مبتنی بر فلسفه، تفکر، ایدئولوژی و اهداف خاصی جهت ساخت، سفارش داده شده ­اند. این برنامه­ ها هم از جهت نوع روابط و ساز و کار حاکم بر آن و هم از جهت جذب کاربران و انتشار پیام­های مد نظر تابع ایدئولوژی و اهداف صاحبان هر کدام از برنامه ­ها می باشند.

 

كد خبر : ۴۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۵


طرح ملی آموزش راهنمایان سواد رسانه ای در زنجان برگزار می شود

دبیر موسسه کاوشگران آسمان زنجان با بیان اینکه طرح ملی آموزش راهنمایان سواد رسانه ای در زنجان برگزار می شود، گفت: نگرش نو به ماهیت رسانه های نوین ارتباطی، سواد رسانه ای، جادوی رسانه ای، باید و نباید های سواد رسانه ای، معرفی بسته های آموزشی از محتوای دوره آموزی سواد رسانه ای است.

كد خبر : ۴۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


صابون وزارت کشور بر تن کدام گزینه استانداری زنجان کشیده می شود/زنجان شهر رجال سیاسی +لیست

در روزهای گذشته شایعات و انتشار خبر انتخاب استاندار زنجان جدید در فضای مجازی و حتی شبکه های مجازی گسترده بود و گمانه زنی‌ های مختلفی درباره آن مطرح می شد که هرکدام از این شایعات وابسته به یک طیف خاصی بود که در تلاش بود فرد مورد نظر خود را در جامعه مطرح کند و حالا بعد از 14 روز باید نشست و دید که صابون انتخاب وزارت کشور بر تن کدام یک از گزینه احتمالی استانداری کشیده خواهد شد.

كد خبر : ۴۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج عزت و اقتدار قرار دارد؛13 آبان روز استکبارستیزی ملت ایران است

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و هر روز که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد شاهد موفقیت و سربلندی نظام اسلامی ایران هستیم، گفت: استکبار از بدو پیروزی انقلاب اسلامی همواره در صدد ضربه زدن به اعتقادات و باورهای مردم بوده است.

كد خبر : ۴۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳


شبکه ‌های اجتماعی، سلاح و آتیش بیاره دشمن در فتنه 88

در فتنه 88 از تسلیحات ملموس نظامی خبری نبود و ابزار های تهاجمی نه توپ و تانک و موشک بلکه شبکه ‌های ماهواره‌ای، سایت ‌ها، وبلاگ ‌ها، پیامک ‌ها و شبکه‌ های اجتماعی بودند و مدام در فضای مجازی آتش اندوزی می کردند.

كد خبر : ۴۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


حوزه باید انقلابی بماند و انقلابی عمل کند/ طلاب باید با اطاعت از رهبری علت مبقیه انقلاب باشند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه در زمان انقلاب، طلاب حوزه علمیه به فرمان امام راحل، علت محدثه و به وجود آورنده انقلاب شدند، گفت: طلاب عصر حاضر نیز باید با اطاعت از رهبری علت مبقیه این انقلاب باشند.

كد خبر : ۴۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳


شبکه های مجازی تهدید بزرگی هستند که باید به فرصت تبدیل شوند

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان با بیان اینکه شبکه های مجازی تهدید بزرگی هستند که باید به فرصت تبدیل شوند، گفت: فرصت ما حضور است اگر روحانیون، زنان و جوانان متدین و... حضور پیدا کننند این تهدید به فرصت تبدیل می شود.

كد خبر : ۴۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱


باید مانع فعالیت مغرضانه افراد در شبکه های اجتماعی شد/ ابزارهای فضای مجازی ذهن جوانان را ربوده است

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان با اشاره به فعالیت های برخی در شبکه های مجازی گفت: باید مانع فعالیت مغرضانه افرادی که به نظام و مبانی فکری مردم ضربه می زنند، شد.

كد خبر : ۴۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹


کانال هایی که در حال تبدیل شدن به ستاد تبلیغاتی هستند/ آیا با متخلفان برخورد می شود؟ +تصاویر

تبلیغات زود هنگام در فضای مجازی از مدت ها قبل آغاز شده و برخی با راه اندازی کانال های مختلف در پی تبلیغات گسترده و زود هنگام هستند.

كد خبر : ۴۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱